Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. no właśnie nie pamiętałam gdzie o tym czytałam
  2. kiepska sprawa:shake:
  3. tylko nie puszczać świnki razem z psem;) nie pamiętam gdzie czytałam jak jedna Pani adoptowała ze schroniska psa mając świnkę. Pewnego dnia postanowiła " zapoznać " ich ze sobą. Skończyło się to tragicznie dla świnki i psiak wrócił do schroniska. A "mądra Pani" została bez świnki i psa.
  4. ile "Twoich " psów jest u Hałabajówki i ile wynosi dług?
  5. zjawiam się u biedaka. W przyszłym tygodniu coś dorzucę. Chwilowo pustki na koncie.
  6. wygląda super chociaż faktycznie mogła by troszkę schudnąć:evil_lol:
  7. może jednak uda mu się pomóc. A co się stało z poprzednim psem co pisałaś, że nie przeżył kwarantanny?
  8. Tak mam już od jakiegoś czasu.Dziękuję . W przyszłym tygodniu zrobię przelew dla małej:lol:
  9. poszło dzisiaj 50,- dla Rexa. Kupcie mu coś dobrego ode mnie.:lol:
  10. na dzień dzisiejszy dam 5,- stałej. Mimo ogromnej chęci więcej już nie dam rady. Za dużo bid, którym trzeba pomóc:shake: poproszę nr. konta wpłacę za IV i V.
  11. Teraz już będzie coraz lepiej. Mocno ściskam łapeczkę Tobisia i trzymam za chłopaczka kciuki.:loveu:
  12. ta fotka powala. Psiak szczęśliwy na maxa:loveu:
  13. dobre wieści. On musiał być strasznie skrzywdzony przez ludzi. Dobrze, że trafił w odpowiednie ręce.
  14. zaglądam często tylko nie odzywam się. Piesek pięknieje i cieszę się , że jest lepiej. Bardzo mocno trzymam za malucha kciuki.:loveu:
  15. kochane cioteczki- zmieńcie tytuł wątku bo on nie jest paskudny, on jest CUDNY :loveu:
  16. nie poddawajcie się. Na dogo jest masa wspaniałych ludzi, którzy pomogą. Podaję wątek http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia?p=20767225#post20767225 tam znajdziecie osoby, które przyjmują zaproszenia na bazarki. Przelałam 10 zł dla psiaka. Koniecznie trzeba mu pomóc.
  17. cieszą takie wiadomości - pod koniec tygodnia wpłacę na karmę dla Rexa
  18. a psiaczka widziałaś? Jak wygląda?
  19. jeżeli jeszcze nie cierpiała to dlaczego usypiacie?
  20. to może poprosić którąś z ciotek mieszkającą w pobliżu aby poszła do Jej domu? Bo jeżeli nr. niedostępny to mam bardzo złe przeczucia:shake:
×
×
  • Create New...