nie ma sprawy. Ja tak kocham zwierzaki,że jak bym mogła to przygarnęłabym wszystkie bidy świata. Niestety mogę sobie pozwolić tylko na jednego adoptowanego ze schronu dużego psiaka, który jest z nami 1,5 roku i chomika:evil_lol:
ok. zgłosiłam Corso tylko mam do Ciebie prośbę abyś przesłał tekst i zdjęcia na adres [B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i napisał, że to ode mnie [/B]
[quote name='Maciek777']Jakoś nie wierzę, że ktoś zadzwoni:shake: Z resztą trzebaby ogłoszenia odnowić. Macie może jakiś bazarek?:)[/QUOTE]
dzisiaj właśnie się kończy. Jak podeślecie tam tekst i zdjęcia to go zgłoszę i wykupię większy pakiecik. Ja się zgadzacie to dajcie znać abym zdążyła do wieczora. [COLOR=#000000] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-og%C5%82osze%C5%84-za-5z%C5%82-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-do-01-05"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...C5%82-do-01-05[/URL]
ja podglądam tak po cichutku :lol:
ogłaszacie ją? Bo jeżeli nie, to opłacę jej duży pakiet na bazarku, który dzisiaj się kończy tylko musiałybyście podesłać tam zdjęcia i tekst. Jeżeli chcecie to dajcie znać abym zdążyła jeszcze ją zgłosić. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-og%C5%82osze%C5%84-za-5z%C5%82-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-do-01-05[/URL]
już raz wpłaciłam na konto hoteliku- w przyszłym tygodniu postaram się jeszcze coś dorzucić. Jest bazarek ogłoszeniowy-dzisiaj się kończy- jak chcesz to opłacę mu największy pakiet tylko byś musiała podesłać tam zdjęcia i tekst. Pasuje? Bo dzisiaj się kończy. Jak tak to daj znać to zdążę jeszcze zamówić.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-og%C5%82osze%C5%84-za-5z%C5%82-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-do-01-05"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-og%C5%82osze%C5%84-za-5z%C5%82-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-do-01-05[/URL]
a może bardziej na bieżąco aktualizować stan finansów Boryska- bo nie wiadomo kto płaci i ile i czy w ogóle ktoś? Jaki jest stan na dzień dzisiejszy? Łatwiej pomagać jak wiadomo ile potrzeba.
wspomogę biedaka ale dopiero w połowie przyszłego tygodnia. Do "domu" nie może wrócić bo mogą go zamordować . Nie wiadomo ile życia mu zostało skoro on taki starutki ale tego czasu nie powinien spędzić samotnie. Marysiu jesteś wielka i Twój mąż też:lol:
[URL]http://psy.centaurus.org.pl/pozostale/sahib/[/URL]
[URL]http://psy.centaurus.org.pl/pozostale/hugo/[/URL]
poczytajcie co się może stać z psem, który jest oddawany z adopcji. Czaki potrzebuje teraz spokoju i czasu z jednym opiekunem. Ja bym poczekała jakiś czas z szukaniem mu domu. No ale Wy zrobicie jak uważacie-to taka moja skromna sugestia.