Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. no właśnie kleszcze- oby to nie była babeszioza :shake: czy pieniądze wysyłać na konto Justyny L.? Takie mam.
  2. nie ma sprawy. Ja tak kocham zwierzaki,że jak bym mogła to przygarnęłabym wszystkie bidy świata. Niestety mogę sobie pozwolić tylko na jednego adoptowanego ze schronu dużego psiaka, który jest z nami 1,5 roku i chomika:evil_lol:
  3. ok. zgłosiłam Corso tylko mam do Ciebie prośbę abyś przesłał tekst i zdjęcia na adres [B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i napisał, że to ode mnie [/B]
  4. co u sunieczki jak się znajduje w nowej rzeczywistości?
  5. [quote name='Maciek777']Jakoś nie wierzę, że ktoś zadzwoni:shake: Z resztą trzebaby ogłoszenia odnowić. Macie może jakiś bazarek?:)[/QUOTE] dzisiaj właśnie się kończy. Jak podeślecie tam tekst i zdjęcia to go zgłoszę i wykupię większy pakiecik. Ja się zgadzacie to dajcie znać abym zdążyła do wieczora. [COLOR=#000000] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-og%C5%82osze%C5%84-za-5z%C5%82-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-do-01-05"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...C5%82-do-01-05[/URL]
  6. ja podglądam tak po cichutku :lol: ogłaszacie ją? Bo jeżeli nie, to opłacę jej duży pakiet na bazarku, który dzisiaj się kończy tylko musiałybyście podesłać tam zdjęcia i tekst. Jeżeli chcecie to dajcie znać abym zdążyła jeszcze ją zgłosić. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-og%C5%82osze%C5%84-za-5z%C5%82-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-do-01-05[/URL]
  7. już raz wpłaciłam na konto hoteliku- w przyszłym tygodniu postaram się jeszcze coś dorzucić. Jest bazarek ogłoszeniowy-dzisiaj się kończy- jak chcesz to opłacę mu największy pakiet tylko byś musiała podesłać tam zdjęcia i tekst. Pasuje? Bo dzisiaj się kończy. Jak tak to daj znać to zdążę jeszcze zamówić. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-og%C5%82osze%C5%84-za-5z%C5%82-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-do-01-05"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-og%C5%82osze%C5%84-za-5z%C5%82-30-og%C5%82osze%C5%84-za-7z%C5%82-do-01-05[/URL]
  8. mam nadzieję, że od czasu do czasu sprawdzicie co u psiaka i czy nie dzieje mu się krzywda?
  9. a ja miałam przeczucie,że on wraca do domu. Tylko nikt mnie nie słuchał;)
  10. poproszę nr. konta postaram się pomóc od czasu do czasu w miarę możliwości.
  11. a może bardziej na bieżąco aktualizować stan finansów Boryska- bo nie wiadomo kto płaci i ile i czy w ogóle ktoś? Jaki jest stan na dzień dzisiejszy? Łatwiej pomagać jak wiadomo ile potrzeba.
  12. jest śliczny i widać,że szczęśliwy.:lol:
  13. źle doczytałam . Faktycznie do dzisiaj.
  14. o matko. Zaraz spadnę z krzesła. Czekam na relację....:loveu:
  15. mówiłam , że 13-tka nie zawsze jest pechowa...:evil_lol:
  16. wspomogę biedaka ale dopiero w połowie przyszłego tygodnia. Do "domu" nie może wrócić bo mogą go zamordować . Nie wiadomo ile życia mu zostało skoro on taki starutki ale tego czasu nie powinien spędzić samotnie. Marysiu jesteś wielka i Twój mąż też:lol:
  17. [URL]http://psy.centaurus.org.pl/pozostale/sahib/[/URL] [URL]http://psy.centaurus.org.pl/pozostale/hugo/[/URL] poczytajcie co się może stać z psem, który jest oddawany z adopcji. Czaki potrzebuje teraz spokoju i czasu z jednym opiekunem. Ja bym poczekała jakiś czas z szukaniem mu domu. No ale Wy zrobicie jak uważacie-to taka moja skromna sugestia.
  18. Bernardyny wygrały 11-ma głosami. Gratulacje. No właśnie co z suńką?
  19. wspaniałe wieści z poniedziałku:multi:
  20. można chyba powiedzieć,że to dobre wiadomości.:lol: Teraz ciekawe jak będzie wyglądało zapoznanie z Panią?
×
×
  • Create New...