Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. jestem u pięknego pycholka :loveu:
  2. a ta słoma co dojechała to "zimę spędzi na stosiku"?
  3. przybiegam na zaproszenie.
  4. nr. konta jest w 1-szym poście;)
  5. liczyłam na lepsze wiadomości :shake: szkoda,że tak wyszło. Moją wpłatę zostawiam dla Rexa i mam pytanie czy uważasz ,że Rex jest zagrożony w jakiś sposób? Czy jest spuszczany z linki i czy to ,że był głodny to incydent czy w jego sylwetce są ślady,że to się zdarza częściej?
  6. miejmy nadzieję,że to nic poważnego....
  7. są większe a te donice mają dziury. [URL]http://allegro.pl/listing/listing.php?string=metalowa+miska+na+gumie&search_scope=category-90065[/URL]
  8. a coś takiego? [URL]http://allegro.pl/metalowa-miska-na-gumie-dla-psa-kota-karme-0-45l-i3789374476.html[/URL] dla mniejszych psów i średnich znalazłam takie budy ale kompletnie się nie znam [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/buda_drzwiczki_dla_psa/dwuspadowy_dach/budy_spike/112699[/URL]
  9. [quote name='Bonsai']Co do misek, to na pewno bardzo przydałyby się jakieś naprawdę ciężkie na wodę, zwłaszcza dla Shaggy'ego i Kenji, bo cały czas je rozlewają. Kenja była dziś tak spragniona, że gdy nalewałam wodę Shaggiemu (ma boks obok jej), to próbowała pić wodę zza krat, potem trącać łapą, a co rozlała, zlizywała z (zasranego) betonu.[/QUOTE] a może coś takiego? sprawdziło by się? [URL]http://allegro.pl/miska-zawieszana-dla-krolika-kota-psa-na-kojec-i3766066375.html[/URL]
  10. to trzecia buda będzie dla Syriusza.;) Muszę koniecznie nauczyć się robić bazarki...
  11. no to trzeba będzie pomyśleć też o nowych miskach.
  12. skoro nie podobają się Wam moje opinie to opuszczam ten wątek. Swoją stałą będę płaciła nadal ale nie mam zamiaru czytać Waszych " ataków" na osoby, które ośmielają się mieć inne zdanie.
  13. a ja nie rozumiem co Ciebie tak zbulwersowało. Wkurza mnie takie gadanie. Od pierwszego info. ,że Azirkowi siadają łapy wiele osób zaczęło od razu rozważać eutanazję. Pies wygląda nieźle a ciągle "słyszę" ,że .... trzeba będzie podjąć decyzję. Angelika otwierając Hotel na pewno liczyła się z tym,że będą do niej trafiały psy również chore i stare. A to co napisałaś o tym aby ktoś wziął Azirka do siebie to był cios poniżej pasa. Jestem deklarowiczką od początku i uważam ,że mam prawo wyrażać swoje zdanie. I tyle w temacie z mojej strony.
  14. [quote name='bela51']Till, teraz chyba włozyłas kij w mrowisko. Zycie Azira nie moze zalezec od tego, kiedy Angelika bedzie miala dosc opieki nad nim:shake:[/QUOTE] no właśnie. Nie będę tego komentować bo nie chcę się denerwować :nonono2:
  15. [quote name='ocelot']Donald jest 500 zł. do tyłu, do tego dojdzie oplata za hotel w grudniu. Nie wiem czy damy radę postawić tę zagrodę:( Czy jest ktoś w stanie wystawic dla Donalda bazarek?[/QUOTE] musimy dać radę. Na FB ktoś wpłaca?
  16. proszę cioteczki pomóżcie http://www.dogomania.pl/forum/threads/249422-Rudiemu-na-BUD%C4%98%21-Bazarek-CEGIE%C5%81KOWY-do-31-12-cegie%C5%82ka-SPECJALNA-kartka-hand-made%21
  17. proszę cioteczki pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249422-Rudiemu-na-BUD%C4%98%21-Bazarek-CEGIE%C5%81KOWY-do-31-12-cegie%C5%82ka-SPECJALNA-kartka-hand-made%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249422-Rudiemu-na-BUD%C4%98%21-Bazarek-CEGIE%C5%81KOWY-do-31-12-cegie%C5%82ka-SPECJALNA-kartka-hand-made%21[/URL]
  18. proszę cioteczki pomóżcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249422-Rudiemu-na-BUD%C4%98%21-Bazarek-CEGIE%C5%81KOWY-do-31-12-cegie%C5%82ka-SPECJALNA-kartka-hand-made%21[/URL]
  19. proszę cioteczki pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249422-Rudiemu-na-BUD%C4%98%21-Bazarek-CEGIE%C5%81KOWY-do-31-12-cegie%C5%82ka-SPECJALNA-kartka-hand-made%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249422-Rudiemu-na-BUD%C4%98%21-Bazarek-CEGIE%C5%81KOWY-do-31-12-cegie%C5%82ka-SPECJALNA-kartka-hand-made%21[/URL]
  20. pusto bo nikt nie chce napisać co się dzieje z psiakiem...
  21. ile osób jest tam na co dzień ? jak będziesz miała chwilę albo Wojtek to zerknijcie czy coś by z tego pasowało [URL]http://allegro.pl/sklep/14372844_qapi[/URL]
×
×
  • Create New...