mdk8
Members-
Posts
10846 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Grafi-niewidoma sunia z wielkim pechem odeszła za TM...[*]
mdk8 replied to Martuchny's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cioteczki zajrzyjcie proszę do bardzo chorego Bruna http://www.dogomania.pl/forum/threads/248843-BRUNO-CHORY-czarny-labrador-z-NU%C5%BBYC%C4%84?p=21578470#post21578470 -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
mdk8 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a vetoryl ile mg? bo tu znalazłam coś takiego http://www.dogomania.pl/forum/threads/247135-Vetoryl-60mg-SPRZEDAM POST 4. -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
mdk8 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
szlak mnie trafia jak czytam takie wiadomości. Pies umiera bo wet. "chce" kasy... przecież zarabia na zwierzętach domnych więc nie jest "biedakiem" a co by mu się stało jakby zrobił dobry uczynek i sprzedał leki po kosztach? W przyszłym tygodniu dostanę pensję i przeleję chociaż parę groszy ale tylko na leki, nie na dług. Bo jak ona odejdzie to dług i tak zostanie... Dokładnie ile wynosi koszt leków na miesiąc? -
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
mdk8 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Psiaki mają czas do konca grudnia. Mdk8 u Amadorki jest hotelik, kto za niego zapłaci? Mamy miejsce dla 3 psiaków za 450 zł. to bardzo tanio a i tak deklaracji brak:([/QUOTE] wiem ale Amadorka dla takich psów ma też promocyjne ceny jakby znalazły się deklaracje. Nie ma szans aby te psy zostały tam gdzie są? -
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
mdk8 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
jestem z zaproszenia. Dziewczyny spróbujcie tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247090-BDT-i-hotelik-u-Dexterki-zaprasza-WOLNE-MIEJSCE?highlight=dexterka[/URL] i u Amadorki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Hotel-dla-zwierz%C4%85t-4%C5%82apy?highlight=hotel"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Hotel-dla-zwierz%C4%85t-4%C5%82apy?highlight=hotel[/URL] może będą mogły pomóc. Do kiedy psiaki mają czas? -
Ponad rok na ulicy!!! Już w swoim domu, przy kochajacych ludziach
mdk8 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
ja też beczę czytając takie wiadomości :loveu: -
BRUNO - ODSZEDŁ ZA TM [*] CHORY czarny labrador z NUŻYCĄ.
mdk8 replied to jolam's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896 -
cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896
-
cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
dawno tu nie byłam a tu takie wieści :loveu: cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL] -
też dawno nie byłam u pięknoty :loveu: cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
-
cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
-
Roger w typie sznaucera spragniony człowieka już w DS !
mdk8 replied to margo001's topic in Już w nowym domu
poproszę nr. konta. -
Ponad rok na ulicy!!! Już w swoim domu, przy kochajacych ludziach
mdk8 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
ja też jestem ciekawa :razz: -
cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
-
cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
-
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
mdk8 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
agusiazet daj znać jak zrobisz to trochę pozapraszam ciotki z listy...:lol: -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
mdk8 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję. Przelew zrobiony. Dotrze w poniedziałek. Zróbcie bazarek cegiełkowy. Ostatnio sporo jest ich na dogo ale nawet całkiem ładne sumki są zbierane. A na ratowanie życia - tym bardziej ciotki pomogą. Ja niestety nie umiem ich robić . -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
mdk8 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy konto aktualne? Ja mam konto Kasi. -
4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)
mdk8 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
to zostanie teraz sama:-( jak ona to zniesie? -
4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)
mdk8 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
przybywam na zaproszenie . Mam pytanie co z mamuśką bo nie mogę doczytać? -
Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)
mdk8 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
proszę o nr. konta... -
BRUNO - ODSZEDŁ ZA TM [*] CHORY czarny labrador z NUŻYCĄ.
mdk8 replied to jolam's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jakieś wieści po badaniach?