Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. cioteczki zajrzyjcie proszę do bardzo chorego Bruna http://www.dogomania.pl/forum/threads/248843-BRUNO-CHORY-czarny-labrador-z-NU%C5%BBYC%C4%84?p=21578470#post21578470
  2. a vetoryl ile mg? bo tu znalazłam coś takiego http://www.dogomania.pl/forum/threads/247135-Vetoryl-60mg-SPRZEDAM POST 4.
  3. szlak mnie trafia jak czytam takie wiadomości. Pies umiera bo wet. "chce" kasy... przecież zarabia na zwierzętach domnych więc nie jest "biedakiem" a co by mu się stało jakby zrobił dobry uczynek i sprzedał leki po kosztach? W przyszłym tygodniu dostanę pensję i przeleję chociaż parę groszy ale tylko na leki, nie na dług. Bo jak ona odejdzie to dług i tak zostanie... Dokładnie ile wynosi koszt leków na miesiąc?
  4. [quote name='ocelot']Psiaki mają czas do konca grudnia. Mdk8 u Amadorki jest hotelik, kto za niego zapłaci? Mamy miejsce dla 3 psiaków za 450 zł. to bardzo tanio a i tak deklaracji brak:([/QUOTE] wiem ale Amadorka dla takich psów ma też promocyjne ceny jakby znalazły się deklaracje. Nie ma szans aby te psy zostały tam gdzie są?
  5. jestem z zaproszenia. Dziewczyny spróbujcie tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247090-BDT-i-hotelik-u-Dexterki-zaprasza-WOLNE-MIEJSCE?highlight=dexterka[/URL] i u Amadorki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Hotel-dla-zwierz%C4%85t-4%C5%82apy?highlight=hotel"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Hotel-dla-zwierz%C4%85t-4%C5%82apy?highlight=hotel[/URL] może będą mogły pomóc. Do kiedy psiaki mają czas?
  6. ja też beczę czytając takie wiadomości :loveu:
  7. cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896
  8. cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896
  9. ktoś sprawdzał jego "poprzedni dom" - działkę? Może tam wrócił?
  10. cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
  11. dawno tu nie byłam a tu takie wieści :loveu: cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
  12. też dawno nie byłam u pięknoty :loveu: cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
  13. cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
  14. ja też jestem ciekawa :razz:
  15. cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
  16. cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegiełkowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
  17. cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
  18. agusiazet daj znać jak zrobisz to trochę pozapraszam ciotki z listy...:lol:
  19. Dziękuję. Przelew zrobiony. Dotrze w poniedziałek. Zróbcie bazarek cegiełkowy. Ostatnio sporo jest ich na dogo ale nawet całkiem ładne sumki są zbierane. A na ratowanie życia - tym bardziej ciotki pomogą. Ja niestety nie umiem ich robić .
  20. czy konto aktualne? Ja mam konto Kasi.
  21. to zostanie teraz sama:-( jak ona to zniesie?
  22. przybywam na zaproszenie . Mam pytanie co z mamuśką bo nie mogę doczytać?
×
×
  • Create New...