mdk8
Members-
Posts
10846 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
jestem i ja , stałej nie dam rady ale jednorazowo poratuję.
-
a wiesz ile on ma lat?
-
Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)
mdk8 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
tekst dobry. A Olusia proszę wycałować w nosek i wymiziać za uszkami :loveu: -
[quote name='Wojtek7']Wczoraj zadzwoniła do mnie pani, która pracuje w G., i powiedziała, że przyjechało małżeństwo obejrzeć psiaki, podobno aż z Grodziska Wlkp., spodobała im się Kenja i ja adoptowali. Pani, która tam pracuje, widziała też jak bawią się z Kenją, to wszystko co na razie wiem. Napewno nie kontaktowali się za mną, trudno mówić, że trafili tam przez przypadek, tego się dowiem w najbliższym czasie.[/QUOTE] bardzo to dziwne. Bliżej nie ma żadnego schroniska z którego mogli adoptować psa?
-
BELGY odszedł za TM, ale prosi o pomoc dla innego potrzebującego pieska!
mdk8 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
nie chcę się wymądrzać ale ja swojego psa po schronisku z biegunek wyprowadzałam 10 m-cy. Miał nawet zapalenie żołądka i dostawał antybiotyk w zastrzykach. Belgy może mieć bardzo wrażliwy układ pokarmowy a w schronie wiadomo jak karmią :shake: -
[quote name='grzenka']Czyli wieści i w miarę dobre, i złe niestety... Czy ten "pan policjant" to ten sam który migał się wcześniej od kolejnej interwencji? Bo dziwne że nie dał mandatu, przecież to jego służbowy obowiązek a te ludzkie kreatury jawnie pokazały, że mają zalecenie gdzieś..Czyli łamią prawo w majestacie prawa a policja daje na to przyzwolenie...No szlag może człowieka trafić... Serce pęka...to ten którego chcą się pozbyć "bo stary"?[/QUOTE] jeżeli chcą to zrobią to wiadomo jak...... i w najbliższym czasie :-( może jakoś spróbować go uratować :modla:
-
a może zgłosić to do [url]http://otoz.pl/kontakt/[/url]
-
[quote name='sylwiaso']oooo to już teraz wiem,kto podał dziewczynkom mój nr.ciociu mdk bardzo Dziękuję:iloveyou::iloveyou::iloveyou:takie zaufanie daje motywacje do działania!!![/QUOTE] nie ma za co ;) polecam tylko najlepszych :loveu: jestem dobrym obserwatorem i widzę jak ciepło i z wielkim sercem opiekujesz się swoimi podopiecznymi. To widać na zdjęciach/również na blogu ;)/ no i nie wyrzuciłaś Nexia mimo , że został na jakiś czas bez środków do życia. :buzi:
-
w pobliżu Cynamonowej. Już wiem dlaczego pokochałam dogomanię :loveu: bo są tu wspaniali ludzie,:buzi: którzy nie odwracają się od "psiego nieszczęścia" . Każdy pomaga jak może i to jest wspaniałe, chociażby obecnością na wątku. Bardzo Wam wszystkim dziękuję w imieniu swoim i ciotek , które ratują Kruczka przed starością w schronisku. :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Doda napiszę Ci deklaracje na chwile obecną z FB: Stałe: Magdalena Ch. 20,- Aleksandra M. 10,- Magda J. 30,- Anna M. 30,- Joanna C. 10,- Yvonne Sz. 10,- Katarzyna G. 30,- Jednorazowe: Magda P. 10,- / III,IV/ Agnieszka Sz. 50,-
-
Iza nie przepraszaj , to nie Twoja wina. Zrobiłaś co mogłaś a nawet więcej,żeby ją znaleźć. Ja ciągle wierzę,że się znajdzie , może na razie "cieszy się " z wolności. Przyjdzie dzień ,że się pokaże i zostanie w jednym miejscu na stałe- gdzie miała by iść skoro nie zna terenu? Jest na dogo wątek Dropsa, który uciekł z dt - dziewczyny podobnie jak Ty i Krzyś przemierzyły wiele km i kiedy już wszyscy stracili nadzieję - znalazł się i siedzi teraz w hoteliku pod troskliwą opieką. Rudzia też się znajdzie. Chwilowo nie dam rady wspomóc Cię groszem bo zaangażowałam się w pomoc w ratowaniu staruszka, który ma mało czasu /inaczej wyląduje na Paluchu/ ale jak tylko mi się uda wszystko ogarnąć to pomogę. Trzymaj się , wszystko będzie dobrze ja nie tylko w to wierzę ale mam pewność.
-
kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url]
-
kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775
-
kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url]
-
Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!
mdk8 replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url] -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
mdk8 replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url] -
kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url]
-
kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url]