Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. w Łowiczu jest fajny hotelik u sylwiaso. U Sylwii są psy z dogmanii np. Next i Kruczek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracował-dla-ludzi-całe-życie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?highlight=Kruczek[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/188576-Pensjonat-dla-piesków[/url]
  2. też mi się wydaje,że już go tam nie chcą i nic tego nie zmieni. A tak do końca to nie wierzę w relację Pana o okolicznościach ugryzienia. No ale to tylko moje odczucie. Wizyta behaw. jedynie potwierdzi albo zaprzeczy wersji wydarzeń ale decyzja należy do osób odpowiedzialnych za Ałtaja. Na dzień dzisiejszy wzięłam na siebie stanowczo za dużo zobowiązań ale 10,- dam albo na beh. albo na Hotelik. Później też trochę pomogę w utrzymaniu psa.
  3. [quote name='Bonsai']Zdecydowanie trzeba psa wykastrować, to pierwsze, co im powiedziałam. Ale ogólnie ciężka jest z tym panem rozmowa, wygląda na to, że nie za bardzo chce wydawać pieniądze na psa, bo np. na moje słowa, że jeśli nie chcą pracować z psem i go oddać, to zgodnie z umową wskazuję im hotelik i opłacają pierwszy miesiąc pobytu psa tam, pan odpowiedział, że nie uważa, że powinien coś płacić, bo pies miał u nich wiele miesięcy najlepszą opiekę. Udało mi się wynegocjować podesłanie im behawiorysty, a zaproponowałam to, bo miałam nadzieję, że uda mi się*załatwić to za darmo w ramach znajomości, ale niestety nie udało się. Ja chciałabym tak czy inaczej, by spojrzał na tego psa ktoś, kto się na tym zna, bo ja z racji odległości niewiele mogę zrobić. W rozmowie pan zarzekał się, że pies ugryzł bez powodu, ale to była moja pierwsza rozmowa z tymi ludźmi, nie znam ich, więc przez telefon ciężko mi ocenić, czy nie mają wiedzy, czy może chcą coś zataić, czy szukają pretekstu... Nie wiem.[/QUOTE] bardzo mi przykro ,że tak wyszło bo niestety ale bardzo mi się nie podobał ten dom , pisałam o tym w czasie jak była umawiana adopcja. Jednak miałam cichą nadzieje ,że się mylę i będzie mu tam dobrze. Następni nieodpowiedzialni ludzie, gdyby ugryzł bez powodu opisaliby sytuację bez kręcenia a postawa jaką teraz prezentują stawia ich w bardzo złym świetle i utwierdza mnie w przekonaniu,że chcą cię go pozbyć i już nic nie jest w stanie ich przekonać. Bonsai ewentualnie czy rozmawiałaś z Sylwią z Łowicza w sprawie hotelu bo to co napisałaś 600,- + karma to jakiś kosmos ?
  4. u Sylwii jest Kruczek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=22096913#post22096913[/url] i Next [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/187569-Dramat-Nexta-du%C5%BCy-d%C5%82ug-w-hoteliku-POMOCY%21%21%21/page48[/url] Jest jeszcze w Halinowie domowy Hotelik / byłam osobiście i widziałam/ ale ceny wyższe niż u Sylwii tym bardziej,że Ałtaj jest dużym psem. Jeżeli zdecydujesz się na rozmowę z Sylwią to powiedz ,że masz namiar ode mnie. Jeżeli my mu nie pomożemy to KTO?
  5. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Hotel-dla-zwierz%C4%85t-4%C5%82apy[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/188576-Pensjonat-dla-piesk%C3%B3w?highlight=pensjonat+lasku+brzozowym[/url] sprawdzone, są tam psy z dogo.
  6. ja też nie wierzę,że ugryzł "bez powodu" . Chyba nie ma wyjścia i trzeba mu szukać Dt lub hotelu.
  7. [quote name='ala123']Zapytałam dzisiaj weta,co sądzi o tej ewentualnej adopcji;odpowiedział,że obawia się,że Dino po tygodniu do nich wróci... Z jednej strony nie będziemy tego wiedziały,jak nie sprawdzimy,a z drugiej może się ta próba okazać kolejnym złym doświadczeniem dla Dina. Na razie czekam na telefon kobiety odnośnie jutrzejszej wizyty pa. No i mam też jeszcze bardzo dobrą - uważam - wiadomość: przed godziną zadzwoniła do mnie sąsiadka ,że zdecydowała się wziąć Dina na dt. Jutro zamierza kupić legowisko dla niego i przewieźć budę z Zamościa na posesję na wsi,gdzie mieszkają przez całe lato. Plan jest taki,że początkowo Dino byłby w ciągu dnia przy budzie ustawionej na zadaszonym tarasie, na długiej lince,potem jak już przyzwyczaił by się, zostawałby w domu razem z ich małą suczką Sunią i dużym kocurem Pitusiem. Co Wy na to ?[/QUOTE] brzmi optymistycznie i sensownie. To jest ta sąsiadka co zabiera Dina na spacery?
  8. [url]https://www.facebook.com/events/279793678849773/?source=1[/url]
  9. [quote name='bea100']U mnie to jednorazowy zastrzyk dla Dinusia. Dziewczyny jak zapadała decyzja o wyciągnięciu psa starały się zawsze choć o połowę kwoty a resztę robiły bazarkami. Miesiące w hotelu szybko mijają a na DS trzeba zwykle czekać i czekać. Tu nie ma tej połowy :shake: Nie ma też cioć - specjalistek od bazarków :shake: To bardzo poważna decyzja i nie można działać w myśl zasady jakoś to będzie...choć z drugiej strony psa trzeba jak najszybciej zabrać z klatki w lecznicy...naprawdę nie wiem co bym sama zrobiła qrcze...[/QUOTE] za pobyt w lecznicy płacą 15.- za dobę
  10. faktycznie kluseczki :loveu: i uśmiechnięta mamusia :multi:
  11. a jak się czuje mamusia i jej dzieciaczki?
  12. a jak "jest czysty" to śmierci mu z odbytu? U mojego mix-onka rok temu tak było i okazało się ,że miał zapalenie żołądka i dostawał zastrzyki przez 6 dni. A na biegunki mojemu nifuroksazyd pomaga. Zmiana karmy tez może być przyczyną. Ponad 10m-cy walczyłam z biegunkami mojego Artasa. Nawet jak zje za dużo na jeden raz to się z niego leje.Dlatego je 2 razy dziennie po pół porcji. No ale każdy pies jest inny...
  13. cioteczki bardzo proszę zajrzyjcie. Potrzebna pomoc na cito [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252524-Dt-lub-%C5%9Bmier%C4%87%21-Na-cito-potrzeba-pomocy-dla-onka%21%21%21%21kielce%21%21?p=22075513#post22075513[/url]
  14. [quote name='asiuniab']właściciel pewnie przyjeżdża doglądać działki i czy już psa może nie ma, nie sądzę żeby mu na Onku zależało:([/QUOTE] tez tak myślę. Trzeba szybko go zabrać. BDT jak na lekarstwo , raczej małe szanse. Trzeba szukać hotelu w rozsądnej cenie.
  15. Szamanek bez szybkiej pomocy długo tam nie pożyje. :-(
  16. a może zgłosić to do Straży dla zwierząt ? Są bardziej wrażliwi na krzywdę zwierząt [url]http://www.sdz.org.pl/index.php?id=46[/url]
  17. poczytajcie sobie co Ona robi....[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189887-Skinni-powr%C3%B3t-z-adopcji-%21%21%21%21Komplentny-brak-kasy-%21%21/page46?highlight=skinni[/url].... nóż się w kieszeni otwiera. Nie chce oddać psów i podobno pojechała a psy zostały zamknięte , pozostawione same sobie. Co to za człowiek? Wiem ,że czytasz to co tu jest pisane. Coś Ty kobieto narobiła najlepszego ?????? Opamiętaj się i pozwól ratować te biedaki !!!!!!!!!
  18. jestem w szoku. Nikt nie wiedział co się dzieje? Ile jest tam psów?
  19. na FB krąży coś takiego [url]https://plus.google.com/photos/115255404252565466761/albums/6002914815958966945[/url] wiecie może o jaki hotelik chodzi?
  20. na FB krąży coś takiego [url]https://plus.google.com/photos/115255404252565466761/albums/6002914815958966945[/url] wiecie może o jaki hotelik chodzi?
  21. na FB krąży coś takiego . [url]https://plus.google.com/photos/115255404252565466761/albums/6002914815958966945[/url] wiecie może o jaki hotelik może chodzić?
×
×
  • Create New...