Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Nerki siadły :(
  2. trzymam kciuki . Ma adresówkę ?
  3. https://www.facebook.com/events/1591088487775507/1591570541060635/
  4. wiadomości o suni z FB: "Po dzisiejsze rozmowie z lekarzem dowiedzialam się ,że Sara czuje się lepiej,po lekach przeciwzapalnych i przeciwbólowych wrócił jej apetyt i spadła gorączka. Emotikon smile Wczoraj zostało zrobione również USG jamy brzucha i RTG płuc, wszędzie czysto :)))) "
  5. zróbcie bazarek cegiełkowy , zawsze coś się uzbiera i więcej osób dowie się o Lizie
  6. Zosiu na FB jest znaleziony psiak wyżeł . Dziewczyny mają pytanie czy przypadkiem nie jest to GAWEŁ adoptowany z cieszyńskiego schronu ? https://www.facebook.com/events/738436696269785/permalink/738640742916047/
  7. jestem i ja . Jakby znalazł się hotelik deklaruję 10,- stałej
  8. ja wiem ,że to nie jest takie proste ale może Ci Państwo co mieli adoptować Zortę zgodzili by się zostać DT dla tej bidy? Wiem ,że nie adoptują ale może na czas leczenia by ją wzięli? Przecież jak się nic nie zrobi to jej dni będą policzone. Jak długo pociągnie z taką łapką.?
  9. o matko :( trzeba ją ratować !!!
  10. cioteczki zajrzyjcie proszę potrzebna pomoc http://www.dogomania.com/forum/topic/146583-uratowany-z-%C5%82a%C5%84cucha-d%C5%BCeki-owczarek-niemiecki-pilnie-potrzebuje-1000z%C5%82-na-operacj%C4%99/#entry16178767
  11. trzeba pościągać tutaj troszkę ciotek. ;)
  12. uff... kamień z serca. Mądra psina :) według niego - wrócił do domu... ;)
  13. nie wiem ile ma psów ale wiem ,że ma wolontariuszy którzy jej pomagają : https://www.facebook.com/hoteldlapsow/photos_stream
  14. zaglądam do Nikusia często tylko nic nie pisałam . Na fb też śledzę jego losy :)
  15. to może na czas leczenia zostaliby DT ? Najlepiej to wysłać im zdjęcia suni. Jak zobaczy bidę to serce mu zmięknie. ;)
  16. Sylwia jak wygląda sytuacja Kruczka? Czy dziewczyny , które zawiozły do Ciebie psiaczka interesują się nim?
  17. może założyć wątek suni aby nie zaśmiecać wątku Nicolcowi ? Dołożę grosika na ratowanie suni...
  18. przeczytałam - masakra... Boją się zgłosić sprawę na policję aby nie zabrali zwierząt do schronisk...najpierw chcą zabezpieczyć zwierzęta.
  19. a może ten dom , który sprawdziła Nutusia adoptowałby sunię z wątku Nico ? Tą z chorą łapką , którą właściciele chcą oddać ? Z jednej strony macie rację. Tak się nie robi. Ale ja staram się zrozumieć DT , dopiero kiedy musieli ją oddać to dotarło do nich ,że ją kochają i nie potrafią się z nią rozstać. Tak myślę sobie głośno.
  20. a czy po tej operacji nie wdał się tam przypadkiem jakiś gronkowiec albo inne świństwo?
  21. a czy inny wet widział tą łapkę? To jest poważna decyzja / amputacja/ i dobrze jest w takich wypadkach konsultacja innych wetów.
  22. już mi się nie chce nawet tego komentować :( ma chipa, adresówkę ? gdzie są wywożone psy z tamtej gminy ? może już wyłapany i siedzi biedak w jakimś schronie ?
  23. wydarzenie Banderasa https://www.facebook.com/events/660456757413046/
×
×
  • Create New...