Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10844
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. kochani jak możecie to proszę zajrzyjcie do skrzywdzonej przez człowieka suni , która bardzo potrzebuje pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148258-donka-ceres-ostatnia-szansa-na-%C5%BCycie/#entry16338334
  2. czy to przypadkiem nie jest ten psiaczek z chorą łapką ? https://www.facebook.com/events/1476630489325673/ chociaż ten chyba jest młodszy .... :(
  3. dzięki za wiadomości :) <3
  4. mam deklaracje na psy , które kilka lat siedzą w hotelach więc " długość pomocy " nie jest ważna. Dopóki mam pracę i zdrowie to pomagam jak mogę i z każdym psem na którego mam deklarację jestem " do końca" jaki on by nie był. Wieczorem postaram się zainteresować wątkiem trochę ciotek bo teraz jestem w pracy .
  5. po tych zdjęciach chyba wiem o jaką interwencje chodzi. Na fb było o niej . Było około 8 owczarków ? Facet zmarł została żona ? Chyba ,że to bardzo podobna sytuacja. Dam jeszcze 5.- stałej jak uda się ją wyciągnąć. Więcej nie dam rady . :(
  6. jaka biedna :( przecież to nie jej wina :( to człowiek zgotował jej taki los. Dam jednorazowo 50,-
  7. a mój przelew doszedł ? wysłałam grosik 10.08 .
  8. .................
  9. śliczna malizna . Szkoda ,że musiała trafić na taki ..... dom :( Konto Justyny ? ;)
  10. ja też ;) mój z awatarka też już powoli robi się staruszek. Ma około 9 lat. Jak go adoptowałam 3,5 roku temu oceniany był na 6,7 lat.
  11. zapytałam Sylwię jak Kruczuś daję sobie radę w taka pogodę. Jak odpowie dam znać.
  12. tutaj Sylwia wstawia zdjęcia Kruczusia https://www.facebook.com/media/set/?set=a.616882011735458.1073741878.167511280005869&type=3
  13. jedna z wolo Ediego - Ela 3,5 roku temu wydawała mi Artaska do adopcji więc poznałam ją osobiście :)
  14. jaki śliczny i uśmiechnięty pycholek. Ma aktualne ogłoszenia ?
  15. poprosiłam juli na fb aby napisała tu parę słów.
  16. może u sylwiaso11 dawniej sylwiaso tylko trzeba dzwonić bo rzadko bywa na dogo . Dla dogomaniackich psów ma przyzwoite ceny. http://wlaskubrzozowym.blog.interia.pl/
  17. Też zaglądam ale zupełnie nie mam pomysłu. Z dt chyba będzie ciężko. Jedynie zostają hotele.... Ciężki czas wakacji dla biednych psiaków... :(
  18. kochani pies sam w polu potrzebuje pomocy: DS lub DT pilne https://www.facebook.com/events/861969597214893/
  19. ja mam propozycję do rozważenia ;) aby jednak przeznaczyć chociaż 100,- dla psiaków kikou a resztę dla Ignasia.
  20. a ja się boję. Już kilka razy zdarzyło się ,że niby cudowny dom a psy trzeba było zabierać bo po czasie "wychodziło szydło z worka". Mam nadzieję ,że się mylę i będzie wszystko ok. Martwi mnie też ta ilość zwierząt....
  21. to może niech kupią sobie pluszaka - na pewno będzie grzeczny i ułożony ..... co teraz ? dwie sunie i Cezarek ... :(
  22. zapytajcie jeszcze Mela Jakimiuk wydaje mi się ,że ona też jest z Wrocławia
×
×
  • Create New...