Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. lecę pozapraszać trochę ludzików.
  2. piechcia15 jest wolo w Pabianicach . Może Murka miałaby miejsce ? Pytałaś ?
  3. koniecznie trzeba go wyciągnąć do hotelu. Mało jest DT a takich co biorą chorego psa jeszcze mniej. Wywózka do schronu to powolne konanie tego psa w męczarniach. :( Dam 10,- stałej jeżeli pies będzie wyciągany do hotelu. Dołożę też coś jednorazowo.
  4. z tego co pamiętam z wydarzenia na fb to ta babka ich nie chciała bo sobie nie radziła po śmierci męża / tego potwora co tak zniszczył te biedne psy/
  5. ja też mam nadzieję , że kobieta się nie rozmyśli i da dom Wolcie. Jeśli jednak tak się stanie to ona nie może wrócić do schronu... :(
  6. ale nie zrezygnowała z Wolty ?
  7. Zosia się odzywała? Udało jej się czegoś dowiedzieć?
  8. a nie działa tam Fundacja Lepszy Świat ? może pomyliłam schrony...
  9. chociaż to dobre. Mam jednak nadzieję ,że nie stało im się nic złego. Nie słyszałam żadnych bardzo negatywnych opinii o tym schronie więc może jest ok. ???
  10. chyba ,że jakaś Fundacja je przejęła albo znowu jakieś pseudo :( były wykastrowane i wysterylizowane ?
  11. zabili wszystkie ???????????
  12. pytałam bo na fb jest wydarzenie psa z bardzo podobną historią. Baba biła psa chochlą po łepku. :(
  13. melduję się u Rity. To ta co była bita po głowie chochelką ?
  14. http://schronisko.ustronet.pl/?1010,ceres może to o tą sunie chodziło Zosi. ?
  15. ja już mam swoją " czarną listę " Fundacji , które omijam szerokim łukiem. Zazwyczaj przypominają sobie o ludziach jak toną w długach. A potem się dziwią ,że darczyńcy się wykruszają.
  16. jeżeli te szczeniaki trzeba przetrzymać tylko jakiś czas to może Małgosia z FB , która prowadzi DT dla szczeniaków pomoże ? https://www.facebook.com/domtymczasowy.dlaszczeniakow/about
  17. cioteczki macie jakiś pomysł ? Bo osoba , która założyła wydarzenie jakoś nieporadnie zabiera się za pomoc temu biedakowi. https://www.facebook.com/events/104585429882340/
  18. a kto przejął psa? Dobrze jest wiedzieć kto tak "nieładnie" postępuje.
  19. to gdzie jest Diego? Bo już nie rozumiem...
  20. komunikator - moje konwersacje-zaznaczyć wiadomości do usunięcia-zjechać na prawy dolny róg- powinno być usuń i nacisnąć idź.
  21. Sylwia a co u Kruczusia. Jak staruszek znosi upały ? Lubię to! Komentarz Udostępnij Pensjonat dla piesków w "Lesie Brzozowym" Małgosiu nie jest żle daje biedactwo jakoś radę!Dziękuję Lubię to! · Odpowiedz · Wczoraj o 22:40
  22. dziękuję kochane cioteczki za przybycie do sunieczki :)
  23. teraz już nic nie zrobisz ale swoje zdanie na ten temat powinnaś IM powiedzieć. Ja bez wahania powiedziałam szwagrowi męża / mieszka w Norwegii / , który jest myśliwym , że jest mordercą.
  24. kochani jak możecie to proszę zajrzyjcie do skrzywdzonej przez człowieka suni , która bardzo potrzebuje pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/148258-donka-ceres-ostatnia-szansa-na-%C5%BCycie/#entry16338334
×
×
  • Create New...