Jump to content
Dogomania

vicvictoria

Members
 • Content Count

  287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

vicvictoria last won the day on May 10 2014

vicvictoria had the most liked content!

About vicvictoria

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Masz rację , ja NIGDY nie opieram sie na diagnozie jednego weta. Zawsze konsultuję nawet z kilkoma. Pies 9-letni to jeszcze nie staruszek , nie wiem skad takie przekonanie u właściciela . Mój pies 9 letni w przeciagu 1,5 roku miał 5 operacji i wszystko dobrze sie skończyło.
 2. https://zrzutka.pl/vsbw74?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR2FAUKy13Op-qZC6xdToguZg60gePHKufxqdW10KYKqxl53UIUxKAqvM94
 3. Czy było wykonywane RTG ? Dobrze by było skonsultować z neurologiem - dr hab. Marcin Wrzosek http://vetan.wroclaw.pl/o-nas/aktualnosci/a_45,poradnia-neurologiczna
 4. https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/hamburg-relacja-polaka-pracujacego-obok-laboratorium-lpt-w-ktorym-eksperymentowano-na/52y77nv
 5. i po co piszesz takie głupoty ! chcesz zaistnieć , bo nie masz nic do powiedzenia ?
 6. Zamieść zdjęcie , to na pewno znajdą się chętni.
 7. Sunia w odstępie rocznym miała zerwane więzadło w obu kończynach i przeszła operację metoda TTArapid ( ogromny koszt ) Po TTArapid wróciła do pełnej sprawności.W międzyczasie była operowana na ropomacicze i maleńki guzek sutka, który okazał się złośliwy . Teraz pojawił się tez maleńki guzek po przeciwnej stronie listwy i trzeba zoperować póki nie rośnie. Dzięki Bogu wszystkie operacje odbyły sie bez komplikacji i szybko powróciła do zdrowia.
 8. Witam Stała czytelniczka , która ma ogromne problemy ze swoją przygarniętą sunią. Przebyła już 4 operacje i teraz zanosi się na kolejną.
 9. W dniu operacji nie powinno się dawać jedzenia tylko picie. Najlepsze jedzenie byłoby lekkostrawne gotowane - drób ,ryż , marchewka. Dlaczego popiskuje ? czy dostałaś leki przeciwbólowe ?
 10. Nerkę trzeba usunąć ,żeby nie pękła. Jezeli ta druga prawidłowo funkcjonuje to nie ma sie czym martwić. Ja mam usuniętą nerkę 18 lat temu z tego samego powodu co Twoja sunia i żyję . Ludzie oddają nerkę do przeszczepu i żyją. U psa na pewno jest tak jak u człowieka , bo to tez ssak . Trzeba tylko później kontrolować co jakiś czas.
 11. najpierw tak piszesz , a później tak się usprawiedliwiasz przecież to sie kupy nie trzyma !!! to co opisujesz w pierwszym poście nie jest normalne !!! dlaczego nie idziesz do weterynarza ? nie szkoda ci psiaka ?
×
×
 • Create New...