Jump to content
Dogomania

vicvictoria

Members
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

vicvictoria last won the day on May 10 2014

vicvictoria had the most liked content!

About vicvictoria

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy było wykonywane RTG ? Dobrze by było skonsultować z neurologiem - dr hab. Marcin Wrzosek http://vetan.wroclaw.pl/o-nas/aktualnosci/a_45,poradnia-neurologiczna
 2. https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/hamburg-relacja-polaka-pracujacego-obok-laboratorium-lpt-w-ktorym-eksperymentowano-na/52y77nv
 3. i po co piszesz takie głupoty ! chcesz zaistnieć , bo nie masz nic do powiedzenia ?
 4. Zamieść zdjęcie , to na pewno znajdą się chętni.
 5. Sunia w odstępie rocznym miała zerwane więzadło w obu kończynach i przeszła operację metoda TTArapid ( ogromny koszt ) Po TTArapid wróciła do pełnej sprawności.W międzyczasie była operowana na ropomacicze i maleńki guzek sutka, który okazał się złośliwy . Teraz pojawił się tez maleńki guzek po przeciwnej stronie listwy i trzeba zoperować póki nie rośnie. Dzięki Bogu wszystkie operacje odbyły sie bez komplikacji i szybko powróciła do zdrowia.
 6. Witam Stała czytelniczka , która ma ogromne problemy ze swoją przygarniętą sunią. Przebyła już 4 operacje i teraz zanosi się na kolejną.
 7. W dniu operacji nie powinno się dawać jedzenia tylko picie. Najlepsze jedzenie byłoby lekkostrawne gotowane - drób ,ryż , marchewka. Dlaczego popiskuje ? czy dostałaś leki przeciwbólowe ?
 8. Nerkę trzeba usunąć ,żeby nie pękła. Jezeli ta druga prawidłowo funkcjonuje to nie ma sie czym martwić. Ja mam usuniętą nerkę 18 lat temu z tego samego powodu co Twoja sunia i żyję . Ludzie oddają nerkę do przeszczepu i żyją. U psa na pewno jest tak jak u człowieka , bo to tez ssak . Trzeba tylko później kontrolować co jakiś czas.
 9. najpierw tak piszesz , a później tak się usprawiedliwiasz przecież to sie kupy nie trzyma !!! to co opisujesz w pierwszym poście nie jest normalne !!! dlaczego nie idziesz do weterynarza ? nie szkoda ci psiaka ?
 10. vicvictoria

  RTG płuc

  Popieram to co napisała " bou" . Weci niedouczeni i partacze. Moja sunia też miała usunietego maleńkiego guzka . Był tak maleńki ,ze wet by go nawet nie wyczuł. Został usuniety sutek z guzkiem i sasiedni . W dniu operacji miała robiony rtg. Badanie histopatologiczne wykazało ,ze był to guz złosliwy. Cały czas podaję jej zioła antynowotworowe https://www.e-dognatural.pl/Anti-Cancer-Dog-d3.htm Minęło pół roku i badania kontrolne są OK. Podaję równiez olej cbd. Co do wieku , to mój wet. operował ostatnio 14 letnia suczke i wszystko jest w porzadku.
×
×
 • Create New...