Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Poszlo znowu pare groszy na potrzeby Borysa, mam nadzieje, ze ciocia po rechabilitacji wroci jako mlodka
  2. Jesli jest sie po 60, to trzeba starannie dobrac psa do rodziny. Pies moze zyc i 20 lat, moj pierwszy ma juz 16 lat, nalezy podejsc realnie do tematu. Nie chcialabym zostawiac swoje psy na poniewierke, bo moja rodzina kocia i pracujaca. Ciagle sie czyta, ze zostaly dosc mlode zwierzeta po zmarlych wlascicielach i nikt nie chce sie nimi zajac, smutne....
  3. dam 40 miesiecznie na jej potrzeby, a sa duze, dziewczyna zyje na kredyt
  4. moje dwa psy poszly do adopcji, a wiec stala 40 zl
  5. jak ustalicie skarbnika,podajcie konto, pomysle o formie pomocy w miedzyczasie
  6. u mnie chyba cos ruszy z adopcja, bede miala wtedy wolne srodki finansowe,,,
  7. przy nastepnych przelewach pomysle o Beni, poprosze o konto
  8. Podoba mi sie rzetelne rozliczanie konta Tyczuni, reakcje na wpisy uczestnikow watku, zdjecia psa jako dowod, ze jeszcze zyje i ma sie dobrze. Jak watek nie jest prowadzony, wykruszaja sie darczyncy, bo kazdy chce wiedziec, jak jego grosz jest zainwestowany.
  9. Moje czarowania nic nie pomogly, poszla stala na listopad dla Milusi. Czekamy....... wygodnie na ten dom!
  10. ja na emeryture czekalam caly rok, mimo, ze mialam juz zweryfikowane papiery
  11. tez nie ma zadnych informacji, olewanie klienta
  12. moja sunie wyciagnelam z niedozywienia przez podawanie swiezej watrobki kurzej, wetka byla zdumiona, ze w tak krotkim czasie nastapila poprawa, szczegolnie przy niedoborze wit.B12, to sa moje doswiadczenia, kto ma inne?
  13. Poszlo pare groszy na potrzeby psiakow
  14. W poprzednim miesiacu wplacilam u Murki na Dino, prosze przepisac datek na Apsika, a od listopada stala 40
  15. Poszla stala dla Teo razem z Suzi i Hana
×
×
  • Create New...