Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. wyslalam obiecane pare groszy na potrzeby psiaka, niestety stalej nie dam, za duzo mam podopiecznych, starych psow
  2. radze wykastrowac, bedzie wiecej spokoju i zdrowie dla niego, moj pies nie byl wykastrowany i musielismy go w trybie przyspieszonym zawiezc do weta, bo prostata byla baaardzo powiekszona
  3. w kazdej chwili
  4. No to trzeba chlopaka wsadzic w lalczyny wozek i ciagnac go za soba przez cale mieszkanie. Tak robilam z moim malym synkiem, duzy wozek nie miescil sie w kuchni, wiec pozyczalam lalczyny wozek od corki, przyczepialam szelki i mialam go na oku
  5. Wyslalam moja jednorazowke. Szczeniaki to nie moje pole dzialania. Raczej jestem przeciw. Wiem, urodzily sie, sa i trzeba sie zaopiekowac!
  6. https://www.facebook.com/profile.php?id=100010529805491 dalam Ige na moja strone, lajkujcie i udostepniajcie
  7. U mojego staruszka charakter tez sie zmienil. Wyciem zmusza nas do szybkiego pojscia do lozka(papilion i wilcze zawodzenia!), podsikuje najczesciej lazienke, jak sie szybko nie otworzy drzwi na werande, wali koope w salonie. Niereformalny. Krzyczec i zawstydzac tez nic nie da, bo...gluchy! Sama radosc, ale cieszymy sie, ze skonczyl 16 i oczekujemy nastepnych jego urodzin!
  8. Sadze, ze trzeba jeszcze pare dni poczekac. Pancia Borysa odmladza sie dla swoich zwierzaczkow, aby jeszcze dluuuugo nimi opiekowac sie.
  9. przeciez to znane jest, ze emeryt nie ma czasu na nic, jest tyle jeszcze do zrobienia...
  10. I stala na grudzien, jak sie czuje moj Szafranek
  11. Apsikowe alimenty w drodze
×
×
  • Create New...