-
Posts
4974 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teresaa118
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
teresaa118 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Minal 1 listopad, nie dokonano rozliczenia Poli za poprzednie miesiace, wiec wstrzymalam moja wplate do czasu uzupelnienia zaleglosci oraz podania nowych wiadomosci o stanie zdrowia Polinki -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Poszla stala na listopad -
najwazniejsze, ze psiak otrzyma teraz profesjonalna pomoc, wyzywienie, lekarz i przyuczenie do domowego rytmu, a potem domek. To naczy, ze nasza pomoc idzie na konto Murki. Moze nowa opiekunka pomysli nad nowym imieniem, mysle, ze Apsik jeszcze nie przyzwyczail sie do tego imienia.
-
no to razem czekamy na przeprowadzke, kto sie dolaczy do czekania?
-
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
teresaa118 replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
dzieki za sliczne kwiaty, Borysa mam na widoku i bede obserwowac watek, mlode psy sa przebojowe, moga nawet myszy lowic(tak robila moja sunia, jak ja wzielam ze schroniska) a stare, niestety, spia i czekaja na dobre jedzenie -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
teresaa118 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
ciocie, co z rozliczeniem, czy wystarcza stale deklaracje na utrzymanie psa? prosze o odpowiedz, najlepiej przed 1 listopada -
poczekam, az wyladuje u Murki, wtedy zdeklaruje sie, czekamy na rozwoj wydarzen!
-
Dino nie wypalil, Apsik tez cos? Ciocia, co dalej robimy z psiakami?
-
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
teresaa118 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
padam z ciekawosci -
moja dwuletnia wnuczka dostala do raczek smycze z psami 25 kg i 5 kg i nie bylo problemow. Prowadzila obydwa psy jak "po sznurku". Oczywiscie w domu byly wyglaskane przez nia i przekupowane smaczkami.Male dzieci szybko dogaduja sie z psami, szczegolnie jak w lapkach trzymaja ciasteczka. A Kama wyglada na madra sunie.