Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Jesli podrzuce pare groszy dla twoich psow to nie z mysla, ze znajdziesz im nowe domy. Stare zwierzeta generuja koszty, wiem z doswiadczenia, dlatego nie krepuj sie i bierz jak daja. W gromadzie sila
  2. Tym razem troche wczesniej pieniazki dla mojego ukochanego Szafranka
  3. Juz lipiec stuka do drzwi z alimentami
  4. Ogromnie Ci wspolczuje. Ja w niedziele pozegnalam naszego towarzysza zycia. Uczestniczyl w nim niemal 17 lat. Tez smutno, mimo, ze mamy jeszcze dwa w domu. Niestety, nastepna psina ma tez raka limfy z przerzutami na watrobe. I znowu trzeba bedzie sie pozegnac. Mielismy dobra sytuacje, ze nie musielismy sie decydowac na uspienie, mimo, ze wetka juz dwa tygodnie wczesniej nam proponowala. Zaliczylismy dwa spacerki w niedziele, a wieczorem w ciagu pol godziny odszedl.
  5. Mysle, ze trzeba jak najszybciej wyczyscic zeby. Moja kotka z tego powodu zepsula sobie nerki i w koncu wyszlo, ze najpierw trzeba bylo oczyscic kroplowkami nerki, potem narkoza i czyszczenie-wyrywanie 7 zebow- a potem znowu kroplowki na wyplukanie narkozy. Po trzech tygodniach juz jest lepiej. Stan uzebienia ma duzy wplyw na zdrowie zwierzaka
  6. Dla mojego niepokornego kochania poszly alimenty na czerwiec
  7. Co nowego w starm zwierzyncu? Poszlo pare groszy na ich potrzeby. Wiem, to kropla w morzu, ale zawsze cos. Poprostu pamietam o was
  8. Poszly alimenty na czerwiec dla Apsika
  9. wyslalam pare groszy na potrzeby Uli, na razie nie decyduje sie na stale, czekam, moze jakas moja bieda pojdzie do adopcji
  10. wyslalam pare groszy na jego leczenie, tyle tylko, ze napisalam Gacus zamiast Gucio, przeoczenie
×
×
  • Create New...