Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. za to Jej serducho należy się Jej najcudowniejszy dom, musimy poczekać:)
  2. za to Jej serducho należy się Jej najcudowniejszy dom, musimy poczekać:)
  3. to ja się też przyłączam do głasków Bondzia:)
  4. ja już jestem:) i nie opuszczę Lisia;
  5. ale wieści, niesamowite; Olena widocznie tak miało być, Maksiu sam wybrał;
  6. baaaardzo się cieszę, czy będzie jakaś wizyta poadopcyjna?
  7. Hektorku kłapouszku, tak strasznie mi żal, żegnaj kochany:(
  8. Oby nigdy już nikt Bostonka nie zawiódł, trzymam kciuki:)
  9. cała prawda, to jest Jego szansa:) musimy ją wykorzystać
  10. to prawda, najprawdziwsza prawda; jak się cieszę, że tak dobrze Mu się trafiło; a pierwsze zdjęcie z kanapy, to taki pączuś Yoda, boczki tu i boczki tam Mu się zagnieździły; IloveYou:)
  11. staram się podczytywać fb, ale dopiero stąd dowiedziałam się, że Rysio wylądował u Ciebie; biedny ten psiak, taki samotny w swoim świecie:(
  12. to ja się tak samo przywitam z rana, bo ja również jestem chora i nie w pracy;)
  13. Cudna malutka Kropeczka, piękny ma ten biały kołnierz na szyi;
  14. rzeczywiście bardzo ciężka sytuacja, też mi się wydaje, że należałoby skorzystać z pomocy fb;
  15. co, gdzie i jak, napisz proszę? napisz, czy domek sprawdzony, żeby nikt już Bostonka nie zawiódł?
  16. Olenuś dasz znać co i jak u Maksia?
  17. ten precelkowaty ogonek Baksa bardzo mnie rozczula:)
  18. boski bazarek, polecam każdemu kto ma fb:) oby sytuacja Arkadii poprawiła się:)
  19. no a ja znów ostatnio o Nim myślałam, i dziś znów, i takich wieści się nie spodziewałam:( śpij spokojnie Leonku:(
  20. paczki ode mnie wyfrunęły, jutro powinny być na miejscu:)
×
×
  • Create New...