[quote name='Ellig']B-B, gratulacje ! :)[/QUOTE]
Żeby nie było, że to moje:D
Mi odbiło 26 lat temu a teraz córce a, że Ona siedzi w Poznaniu (5 rok-magisterka i praca) to jak przyjeżdża to wszystko na wariata w weekendy załatwiamy:)
[quote name='Nutusia']No dobra, to się zaczynam przymierzać do tworzenia paki w odpowiedniej wielkości i wadze ;)[/QUOTE]
OK :) Będę na nią czekać :)