Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. [quote name='kakadu']u chomika wszystko ok :) byłam wyjechana i tylko z doskoku wchodziłam do netu między innymi po to, żeby ustalić jakieś wolontariuszki z zakopanego; znacie może kogoś takiego?[/QUOTE] Ja niestety nie:roll:
  2. No i jest pięknie, ładnie i wspaniale!!! I niech Karolcia już będzie mogła iść do domku i niech rośnie Maleńka duża i zdrowa na pociechę Rodzinki:)
  3. Pokaż się maleńka!:(
  4. [URL="http://www.iv.pl/images/93627815050800912680.jpg"]No daj buzi :D http://www.iv.pl/images/93627815050800912680.jpg[/URL] No i co! Dała mi :D [URL]http://www.iv.pl/images/32330780078665463221.jpg[/URL]
  5. Nikt nie pyta o tą ślicznotkę:-o???
  6. Jaka cudowna Sawanka się zrobiła:cool1:...Mikulek też uroczy:loveu:
  7. Wspaniale, ze i Majeczka trafiła na swój domek:)
  8. Bazarek na dług [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251514-PŁYTOTEKA-na-dług-u-weta-za-leczenie-Skubiego-do-14-03-20-00?p=21942219#post21942219[/URL]
  9. [quote name='edek']Niestety tutaj nie ma nikogo takiego :shake:. Też o tym myślałam. Chciałam ją zaprzyjaźnić z sunią sąsiadki.... ale bały się obie siebie na wzajem :(. Teraz to i tak schodzi na drugi plan, bo mała ma cieczkę.[/QUOTE] już? ale Ci pannica szybko urosła :D A co tam u naszego chomiczka?:)
  10. [quote name='Romka']Zrobię niedługo zdjęcia to zobaczycie,ale widać jeszcze różnicę,szczególnie na klatce piersiowej.Moim zdaniem tam powinno być więcej sierści.Pojedziemy do kilniki i pokażemy się panu doktorowi.[/QUOTE] może tak już zostać ...albo jeszcze się coś małej na klacie wykluje:) Najważniejsze ,że maluda zdrowa :)
  11. [quote name='Romka']DZIEWCZYNY,MISIA POZDRAWIA!!!:lol: U nas wszystko ok!:lol:[/QUOTE] To wspaniale:) A jak tam jej włoski? Odrastają ładnie?
  12. Pierwsze koty za płoty? Oby było coraz lepiej :)
  13. [quote name='Ellig']B-B, gratulacje ! :)[/QUOTE] Żeby nie było, że to moje:D Mi odbiło 26 lat temu a teraz córce a, że Ona siedzi w Poznaniu (5 rok-magisterka i praca) to jak przyjeżdża to wszystko na wariata w weekendy załatwiamy:) [quote name='Nutusia']No dobra, to się zaczynam przymierzać do tworzenia paki w odpowiedniej wielkości i wadze ;)[/QUOTE] OK :) Będę na nią czekać :)
  14. Wspaniale:) Byle szybko i te dwie dziewczyny znalazły swój domek:)
  15. Wspaniałe, wspaniałe wieści!!! Brawo dziewczyny!!!
  16. [quote name='Tola']Ale cichutko zrobiło się u parki:razz: Bonusik na pewno myśli, ze jest u siebie, broni swoich. Domku dla milusińskiego co prawda nie widać, ale wczoraj odezwała się rodzinka z Brzeska w sprawie adopcji Karolci. Wizyta w nastepnym tyg. potrzebne kciuki.[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki:
  17. [quote name='Nutusia']b-b - odezwij się jaką pakę zdzierżysz, bo ja się WRESZCIE wygrużyłam z kolejną porcją ;)[/QUOTE] Taką jaka będzie dla Ciebie wygodna:evil_lol: Wszystkie soboty do ślubu będę już chyba miała pozajmowane - latanie się zaczyna:mad:ale w tygodniu dam radę zawsze coś zrobić :razz:
  18. [quote name='edek']Wiem robię tak, podobno głaskanie tylko utrwala negatywne zachowanie.[/QUOTE] A nie masz znajomych z łagodnym psiakiem gdzieś w pobliżu? Takie spotkania by pomogły jej pokonać lęk.
  19. Trzymam kciuki aby obie dały sobie szansę:)
  20. [quote name='Mortes'][B]Jutro wielki dzień dla Tuni :) trzymajcie kciuki :)[/B][/QUOTE] I co ?............
×
×
  • Create New...