Tylko Aniu śpioszki muszą mieć rozpięcia na obydwu nóżkach http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Odziez-i-obuwie-dzieciece/Pajacyk-niemowlecy-Zoo-28853-big.jpg Bo po odcięciu stópek i zapięciu na plecykach musi gdzieś ogonek wychodzić.
Ja kupiłam w sklepie z odzieżą używaną. Najtaniej to mi wyszło bo za sztukę chcą 1-3 zł. Tylko zapięcia muszą ciężko się odpinać żeby Lońcia je nie porozpinała.
Moja po sterylizacji też się wycwaniła i sama z tego fartuszka wychodziła.
Przeczytałam gdzieś, że pajacyk dziecięcy też świetnie spełnia swoją rolę. Nie wiem tylko czy taki malusi dla Loni byś gdzieś dostała.
Od piątku nie mogłam spokojnie i tyle il e chciałam przebywać na dogo za to dzisiaj nadrobiłam zaległości i poczytałam sobie :)
Aniu kocham się za TO !!! :D
Wspaniała z Ciebie kobieta!!! :calus:
Wpadam dopiero teraz i czytam z drzeniem serca nowe widomości o małej.
Bardzo się ciesze, ze coraz lepiej Lonia się czuje.
Niech jak najszybciej wraca do zdrowia :)
Wygląda na to, ze tu tego nie umieściła
Za to jest na bazarkowym, wątku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143208-do-usunięcia-świecidełka-dla-dużej-i-małej-kobietki-dla-suzi-do-910-2000/?p=15858485