Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. A próbowałaś zmienić przeglądarkę??? Charlie chłopaku jak te zdjęcia nikogo nie ruszą....to przestaję wierzyć w ludzi!!!
  2. Aniu Mikuś w banerku uroczy! :) Uściski dla maluchów :)
  3. Kochane w bazarku, który zrobiłam jest trochę dziecięcych ciuszków. Może którejś mamie coś wpadnie w oko? Link w moim podpisie. Zapraszam :)
  4. Mam nadzieję że lepiej się czujesz?
  5. Niech się maleńkiej wszystko dobrze goi :)
  6. Jeszcze nie czytałam ale obiecuję, że zrobię dla małej bazarek jak tylko odpocznę od tego, który własnie zakończyłam robić. Postaram się za kilka dni coś sklecić. Prawidłowe okienko powinno wyglądać tak. Niestety jak pisałam większość ma kłopoty z nową dogo i zmian przeglądarki np na Chrome Gogle pomaga.
  7. Wpsiuję i tu, ze po wielkich bólach zrobiłam bazarek dla Chanel ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/143916-dzieci%C4%99ce-0-6lat-damskie-36-52buty-mata-edukacyjna-zestaw-s%C5%82uchawkowy-dla-psa-i-kota-oraz-misz-masz-dla-suni-do-2111-2000/
  8. Bazarek dla suni http://www.dogomania.com/forum/topic/143916-dzieci%C4%99ce-0-6lat-damskie-36-52buty-mata-edukacyjna-zestaw-s%C5%82uchawkowy-dla-psa-i-kota-oraz-misz-masz-dla-suni-do-2111-2000/
  9. Te dwa zdjęcia są rewelka! http://i60.tinypic.com/28iw5s8.jpg - hi,hi no i co ? Piękny jestem? http://i59.tinypic.com/2ic4lfb.jpg - pan i władca na swoich włościach :D
  10. Niestety co jakiś czas część użytkowników na takie problemy. Czasami pomaga zmiana przeglądarki. zobacz, może i w Twoim przypadku tak będzie ;)
  11. Trzymam kciuki aby się coś z ogłoszeń zaczęło dziać :)
  12. Niestety te wszystkie maluszki zazwyczaj szybko odchodzą...
  13. Wpadam z cegiełkowego bazarku. Poczytam wątek jak tylko znajdę trochę czasu
  14. To tak jakby producent farb miał prawo do dzieł malarza :D Myślę że tu już nic nikomu do tego nie będzie :) Będziecie próbowali coś jutro zdziałać? Będę trzymać za słonko w Waszych stronach :)
  15. I ja jestem choć nie piszę ale na bieżąco czytam się się tu dzieje :)
  16. http://pho.to/ Niestety doczytał się, że nie do celów komercyjnych. Co prawda my Charliego nie chcemy sprzedać ale ... Podobne zdjęcie jak w ramce z liści mogę sama zrobić - czytaj pomęczyć się w gimpie. Nie wiem czy wyjdzie tak fajnie ale z warstwami umiem pracować więc jeśli będzie taka wola postaram się stworzyć podobną ramkę :)
  17. Czyli musimy mieć nadzieję że w weekend zaświeci słonko a Charlie będzie fajnie bawił się z innymi psiakami a na Ciebie nie będzie zwracał uwagi kiedy będziesz w niego celował obiektywem :D Co do praw autorskich - wydaje mi się, że nie ale poproszę syna aby powchodził na te stronki i poczytał czy coś tam takiego n ie pisze - zna angielski lepiej niż polski :D - to jemu będzie łatwiej czegoś się dopatrzeć.
  18. Nowe funkcje na dogo są OK ale niestety te wszystkie niedociągnięcia i ciągle coś niedziałającego wkurza wielu ludzi. Najgorsze jest to, ze NIKT w niczym nie pomaga. Wszystko nadfal jest na zasadzie zrobiliśmy ii jakoś działa a ludzi cały czas ma się w ....4 literach :lmaa:
  19. A zmień przeglądarkę - czasami pomaga. A tu instrukcja jak włączyć komunikator ;) Pierwszy krok to musimy wejść w KOMUNIKATOR Po otwarciu się strony z komunikatorem musimy : 1 - sprawdzić czy wszystkich wiadomości mamy mniej niż 50. Nowa dogo pozwala na posiadanie w skrzynce tylko 50 wiadomości. 2 - jeśli okazuje się, że jest ich za dużo stawiamy "ptaszka" w kratce, która znajduje się przy każdej wiadomości 3 - klikamy na IDŹ i po sprawie :) Jeśli poczta ma mniej niż 50 wiadomości sprawdzamy czy mamy włączony KOMUNIKATOR 4 - klikamy w okienko WŁĄCZ KOMUNIKATOR. Na zdjęciu pisze wyłącz bo ja mam go włączonego.
  20. Podsyłam skromne 20zł Sama zadecyduj, w którą pulę pójdą. Czy gdybym też chciała zrobić bazarek dla Rexa na karmę to wystarczy pozwolenie Maupa4, które już dała Tobie czy muszę sama do Niej pisać?
  21. Mam nadzieję że kiedy będziesz robił foty do ogłoszenia zaświeci słonko bo zdjęcia wtedy nabierają same w sobie dużo radości. Czy ten mały cwaniak potrafi aportować? Moje potfffffory niestety ;) Myślę o zdjęciu żeby coś miał w paszczaku bo minki na zdjęciach robi bardzo smutne. może w zabawie z innymi psiakami się zmienia? Co do praw autorskich. Stronki są ogólnodostępne i zdjęć używa się swoich a nie z sieci więc nie powinno być z tym kłopotu. Tak myślę ale może ktoś nas bardziej oświeci? ;)
  22. Dziwne nie jest, że ktoś dał jej domek bo jest urocza :loveu: Mam nadzieję, że nowy domek będzie ją rozpieszczał :)
  23. Jest urocza! :) Czyli w Poznaniu ma zapewniony DT?
  24. może takie zdjęcie zwróci kogoś uwagę? :siara: Jak to mówią - wszystkie chwyty dozwolone :evil_lol:
×
×
  • Create New...