-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
A próbowałaś zmienić przeglądarkę??? Charlie chłopaku jak te zdjęcia nikogo nie ruszą....to przestaję wierzyć w ludzi!!!
-
Aniu Mikuś w banerku uroczy! :) Uściski dla maluchów :)
-
Kochane w bazarku, który zrobiłam jest trochę dziecięcych ciuszków. Może którejś mamie coś wpadnie w oko? Link w moim podpisie. Zapraszam :)
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję że lepiej się czujesz? -
Niech się maleńkiej wszystko dobrze goi :)
-
Jeszcze nie czytałam ale obiecuję, że zrobię dla małej bazarek jak tylko odpocznę od tego, który własnie zakończyłam robić. Postaram się za kilka dni coś sklecić. Prawidłowe okienko powinno wyglądać tak. Niestety jak pisałam większość ma kłopoty z nową dogo i zmian przeglądarki np na Chrome Gogle pomaga.
-
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Wpsiuję i tu, ze po wielkich bólach zrobiłam bazarek dla Chanel ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/143916-dzieci%C4%99ce-0-6lat-damskie-36-52buty-mata-edukacyjna-zestaw-s%C5%82uchawkowy-dla-psa-i-kota-oraz-misz-masz-dla-suni-do-2111-2000/ -
Te dwa zdjęcia są rewelka! http://i60.tinypic.com/28iw5s8.jpg - hi,hi no i co ? Piękny jestem? http://i59.tinypic.com/2ic4lfb.jpg - pan i władca na swoich włościach :D
-
Niestety co jakiś czas część użytkowników na takie problemy. Czasami pomaga zmiana przeglądarki. zobacz, może i w Twoim przypadku tak będzie ;)
-
Tosia kiedyś mieszkała w klatce, teraz ma już dom i uczy się cieszyć życiem
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki aby się coś z ogłoszeń zaczęło dziać :) -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Niestety te wszystkie maluszki zazwyczaj szybko odchodzą... -
Wpadam z cegiełkowego bazarku. Poczytam wątek jak tylko znajdę trochę czasu
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Aniu dużo zdrowia. ! :) -
To tak jakby producent farb miał prawo do dzieł malarza :D Myślę że tu już nic nikomu do tego nie będzie :) Będziecie próbowali coś jutro zdziałać? Będę trzymać za słonko w Waszych stronach :)
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
I ja jestem choć nie piszę ale na bieżąco czytam się się tu dzieje :) -
http://pho.to/ Niestety doczytał się, że nie do celów komercyjnych. Co prawda my Charliego nie chcemy sprzedać ale ... Podobne zdjęcie jak w ramce z liści mogę sama zrobić - czytaj pomęczyć się w gimpie. Nie wiem czy wyjdzie tak fajnie ale z warstwami umiem pracować więc jeśli będzie taka wola postaram się stworzyć podobną ramkę :)
-
Czyli musimy mieć nadzieję że w weekend zaświeci słonko a Charlie będzie fajnie bawił się z innymi psiakami a na Ciebie nie będzie zwracał uwagi kiedy będziesz w niego celował obiektywem :D Co do praw autorskich - wydaje mi się, że nie ale poproszę syna aby powchodził na te stronki i poczytał czy coś tam takiego n ie pisze - zna angielski lepiej niż polski :D - to jemu będzie łatwiej czegoś się dopatrzeć.
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Nowe funkcje na dogo są OK ale niestety te wszystkie niedociągnięcia i ciągle coś niedziałającego wkurza wielu ludzi. Najgorsze jest to, ze NIKT w niczym nie pomaga. Wszystko nadfal jest na zasadzie zrobiliśmy ii jakoś działa a ludzi cały czas ma się w ....4 literach :lmaa: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
A zmień przeglądarkę - czasami pomaga. A tu instrukcja jak włączyć komunikator ;) Pierwszy krok to musimy wejść w KOMUNIKATOR Po otwarciu się strony z komunikatorem musimy : 1 - sprawdzić czy wszystkich wiadomości mamy mniej niż 50. Nowa dogo pozwala na posiadanie w skrzynce tylko 50 wiadomości. 2 - jeśli okazuje się, że jest ich za dużo stawiamy "ptaszka" w kratce, która znajduje się przy każdej wiadomości 3 - klikamy na IDŹ i po sprawie :) Jeśli poczta ma mniej niż 50 wiadomości sprawdzamy czy mamy włączony KOMUNIKATOR 4 - klikamy w okienko WŁĄCZ KOMUNIKATOR. Na zdjęciu pisze wyłącz bo ja mam go włączonego. -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Podsyłam skromne 20zł Sama zadecyduj, w którą pulę pójdą. Czy gdybym też chciała zrobić bazarek dla Rexa na karmę to wystarczy pozwolenie Maupa4, które już dała Tobie czy muszę sama do Niej pisać? -
Mam nadzieję że kiedy będziesz robił foty do ogłoszenia zaświeci słonko bo zdjęcia wtedy nabierają same w sobie dużo radości. Czy ten mały cwaniak potrafi aportować? Moje potfffffory niestety ;) Myślę o zdjęciu żeby coś miał w paszczaku bo minki na zdjęciach robi bardzo smutne. może w zabawie z innymi psiakami się zmienia? Co do praw autorskich. Stronki są ogólnodostępne i zdjęć używa się swoich a nie z sieci więc nie powinno być z tym kłopotu. Tak myślę ale może ktoś nas bardziej oświeci? ;)
-
TOSIA mała, łagodna suczka typu Border Terrier szuka kochającego domu
b-b replied to Ribka's topic in Już w nowym domu
Dziwne nie jest, że ktoś dał jej domek bo jest urocza :loveu: Mam nadzieję, że nowy domek będzie ją rozpieszczał :)- 3 replies
-
- border terrier
- psy do adopcji
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
TOSIA mała, łagodna suczka typu Border Terrier szuka kochającego domu
b-b replied to Ribka's topic in Już w nowym domu
Jest urocza! :) Czyli w Poznaniu ma zapewniony DT?- 3 replies
-
- border terrier
- psy do adopcji
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
może takie zdjęcie zwróci kogoś uwagę? :siara: Jak to mówią - wszystkie chwyty dozwolone :evil_lol: