Anula masz rację, ze coś było w Zośce takiego, że się o niej ciągle pamięta...
To jest tak jak z ludźmi. Jednych się pamięta a innych tylko mija.
PS Widzę, że jeden banerek znikł :(
Daj zdjęcie zrobię nowy :)
Wspaniale, wspaniale, ze to nic poważnego!!! :D
Szkoda tylko, ze nóżki niedomagają.
Przynajmniej już wiadomo co małej dolega i będzie można coś z tym zrobić - mam nadzieję :)
Sprawdziłam ten specyfik od Anula i faktycznie działa! :)
Ewo a może lepiej niech papryka kupi i wklei paragon z apteki a Ty jej pieniążki prześlesz bo po co za wysyłkę masz płacić :)
Romka będzie jeszcze jedna wpłata od dorcia2 - 10zł cegiełka z tego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144959-rozliczamciuszki-na-drog%C4%99-do-domu-dulci-i-jedzonko-dla-mamby-do-1701-2000/