Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. No to ciach...i oby szybko domek się znalazł :)
  2. Niestety ja teraz nic nie dam rady zrobić. Jedynie mogłabym prowadzić bazarek z podesłanych zdjęć i opisów - na to w razie czego znajdę zawsze trochę czasu ;) Jak mi się w domu wszystko ustabilizuję to będę miała Kajię na uwadze. Może znowu kombucza69 coś dla niej wynajdzie.
  3. Znalazłam go :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144688-14-letnia-malusieńka-kaja-błaga-o-pomoc/?p=15980116 Przepraszam Elu...ale to trochę takie moje zboczenie, że zawsze sprawdzam post rozliczeniowy - jak się psiak ma/jak stoi z finansami. A jak widzę różowo nie jest :/
  4. A co tam u Kaji? Wiem Makila,ze z czasem u Ciebie krucho...ale gdyby udało Ci się zrobić zdjęcia? ;) edit: Dziewczyny a gdzie jest post rozliczeniowy? Chciałam zobaczyć jak mała stoi z finansami...i nie widzę nic na 1 stronie.
  5. Wleciałam zobaczyć co słychać...a tu się dziewczyny rozpisały :) Szkoda,ze tamten psiaczek za TM [*] ...ale przynajmniej już nie cierpi. Mam nadzieję że uda się Maszeńkę zawieść do Tych.
  6. Trzymam za to kciuki :)
  7. Jak to jest parę zdjęć to...niech zawsze tak p.Agnieszka parę podrzuca :D Widać, że małej tam dobrze. Koledzy do zabawy są i pewnie przez to pewniej też się czuje :)
  8. No nic. Trzeba mieć nadzieję że ktoś z Krakowa lub z okolic szybko zakocha się w Misieńce.
  9. Od mojej kuzynki ludzie przyjechali kupić skórzany narożnik specjalnie dla swoich psiaków. Ten, który mieli okazał się za słaby - eko skóra - dla ich dwóch pupilów :) Tu pani będzie musiała dokupić z dwa fotele aby teraz mieli gdzie siadać :D
  10. Znalazłaś kogoś na wizytę?
  11. Wspaniałe wieści
  12. Były jakieś wieści od wiewióry? :)
  13. Marsik będzie baaaardzo zadowolony kiedy pozbędzie się tej oponki :D Czy on nie jest uroczy ? :wub: https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10311758_871890412874077_1187642820785502494_n.jpg?oh=130eb92fcb033629fe832cbc2d8f0a88&oe=55641C92
  14. No to teraz czekamy na umówienie się i wizytę u neurologa :)
  15. Ja Ci mówię! Ktoś Ci ją podmienił :D
  16. Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Warto by chyba pomyśleć o tym wecie co pisała Makila:)
  17. Podczytuje i cały czas czekam...na lepsze wieści o małej
  18. Edek! to ta mała kruszyna??? Ależ urosła :D
  19. Nie dobrze, oj nie dobrze się dzieje :( oby to było tylko chwilowe...
  20. A gdyby Cudak zacytowała Twój 3 post i po skopiowaniu go wkleiła w swój 2 post to byś mogła z 2 postu wszystko wymazać i pisać tam od nowa . Zawsze można też tam dać adnotacje i podlinkoać, że dalsze rozliczenie w X linku :) PS Sprawdzałam i moja paczka została doręczona 29.01 Mam nadzieję że zawartość ucieszyła p.Mariana Niestety dla Rexa tam nic nie było - za to postaram się za jakiś czas zrobić za pozwoleniem Maupa4 kolejny bazarek na potrzeby chłopaka :)
  21. To samo bym z tym gnojem co to zrobił zrobiła!!! Kamień bym mu jeszcze do wora wrzuciła i do rzeki!!!
  22. Łącznie z bazarku uzbieraliśmy 188,25zł
×
×
  • Create New...