A gdyby Cudak zacytowała Twój 3 post i po skopiowaniu go wkleiła w swój 2 post to byś mogła z 2 postu wszystko wymazać i pisać tam od nowa .
Zawsze można też tam dać adnotacje i podlinkoać, że dalsze rozliczenie w X linku :)
PS Sprawdzałam i moja paczka została doręczona 29.01
Mam nadzieję że zawartość ucieszyła p.Mariana
Niestety dla Rexa tam nic nie było - za to postaram się za jakiś czas zrobić za pozwoleniem Maupa4 kolejny bazarek na potrzeby chłopaka :)