Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Melduję za na bazarku dla Dulci i Mamby zebrało się 178,25zł :)
  2. Melduję za na bazarku dla Dulci i Mamby zebrało się 178,25zł :) Romka jak wygląda kwestia pieniędzy - zwrotu za przejazd dziewczyn do swoich domków? Bo patrzyłam na pierwsze stroni i nie widzę tam rozliczenia. Są na minus czy jak?
  3. Trzymamy kciuki za poniedziałek!
  4. Ma być na dniach ostatnia wplata z bazarku dla Kaji http://www.dogomania.com/forum/topic/144789-rozliczam-sprz%C4%99t-agd-i-nie-tylko-dla-14-letniej-malutkiej-kaji-do-901-2000/ i pieniążki polecą dla maludy :)
  5. Romka ma dzisiaj przyjść ostatnia wpłata z bazarku. Proszę odezwij się do mnie na maila [email protected] aby rozliczyć się z kosztów wysyłki i kopert :)
  6. Misiu ćwicz, ćwicz maleńka! :)
  7. Ja tam się na lekach nie znam ale jak macie sprawdzone dobre opinie to trzeba brać i koniec :)
  8. Coś w tym jest... Trochę podniesionym głosem skarcić raz , drugi...pochwalić za siusiu na dworze i może to zadziała? :huh:
  9. Czytałam ostatnio o lekach na stawy trochę info o lekach na stawy na wątku Maszeńki: - podaje jej też puszeczki wspomagające stawy : http://www.kuchniapu...ect,p1658251170 na okrągło gotujemy też galaretkę z łapek kurzych " - lek wspomagający Bioarthrex - Arthrovet plus Czy on miał z nimi problemy czy specyfik był podawany profilaktycznie? Jeśli jest taka potrzeba to kupuj i już :)
  10. Niby podają, że ma być ten dla psiaków ale ja na swojej jak miała długi kłaczek stosowałam krótko ludzki. Bardzo dobry jest też specjalny płyn do rozczesywania.
  11. Jak ma ubranko to OK. Bo widziałam na jakimś bazarku :)
  12. Bazarek dla staruszki Agatki >TU< Serdecznie zapraszam :)
  13. Najważniejsze aby piła. Nie mam pojęcia co by jej dać aby już te mdłości przeszły. Gdyby tylko choć troszeczkę zjadła też szybciej by torsje przeszły bo by się szybciej organizm z narkozy oczyścił. Nie poddawanie Agatki operacji to dobry pomysł. Sama bronię się przed taką operacją rękoma i nogami. Puki leki przeciw bólowe działają, puki jeszcze nogi niosą nie pcham się pod nóż.
  14. Jestem za strzyżeniem a nauką czesania kiedy włoski będą odrastać. Tylko coś na doopkę będzie trzeba jej wkładać kiedy poleci na dwór. Ile ona ma od miejsca gdzie łączy się szyja z tułowiem do ogonka?
  15. Będzie dobrze :) Sił i wytrwałości w nauczaniu Duni miłości do człowieka.
  16. Wszystkiego najlepszego dla solenizantki !!! Karolinka wygląda jak Amelcia jak była mała :)
  17. Bazarek dla Agatki :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145114-ma%C5%82y-bazarek-dla-staruszki-agatki-na-leczenie-i-jedzenie-do-3101-2000/?p=16025978
  18. Ślicznota z niego bez dwóch zdań! :)
  19. Romka od dzisiaj ruszą wpłaty z bazarku dla Dulci i Malmy :) Jak zaczną przychodzić proszę wpisuj to na bazarkowym wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/144959-rozliczamciuszki-na-drog%C4%99-do-domu-dulci-i-jedzonko-dla-mamby-do-1701-2000/
  20. Niech Makila porządnie wyzdrowieje bo choróbsko będzie się wracać. Może prześwietlenie wyjaśni co tam się u małej dzieje.
  21. Przepraszam Elu - może czytałam ale nie pamiętam . Jaki jest powód tej plątaniny? Czy miała pod tym względem badania?
  22. Śliczna z niej maluda http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_01_2015/post-14135-0,52446700-1421615429_thumb.jpg
×
×
  • Create New...