-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Melduję za na bazarku dla Dulci i Mamby zebrało się 178,25zł :) Romka jak wygląda kwestia pieniędzy - zwrotu za przejazd dziewczyn do swoich domków? Bo patrzyłam na pierwsze stroni i nie widzę tam rozliczenia. Są na minus czy jak?
-
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
b-b replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki za poniedziałek! -
Ma być na dniach ostatnia wplata z bazarku dla Kaji http://www.dogomania.com/forum/topic/144789-rozliczam-sprz%C4%99t-agd-i-nie-tylko-dla-14-letniej-malutkiej-kaji-do-901-2000/ i pieniążki polecą dla maludy :)
-
Romka ma dzisiaj przyjść ostatnia wpłata z bazarku. Proszę odezwij się do mnie na maila [email protected] aby rozliczyć się z kosztów wysyłki i kopert :)
-
Misiu ćwicz, ćwicz maleńka! :)
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Ja tam się na lekach nie znam ale jak macie sprawdzone dobre opinie to trzeba brać i koniec :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Coś w tym jest... Trochę podniesionym głosem skarcić raz , drugi...pochwalić za siusiu na dworze i może to zadziała? :huh: -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Czytałam ostatnio o lekach na stawy trochę info o lekach na stawy na wątku Maszeńki: - podaje jej też puszeczki wspomagające stawy : http://www.kuchniapu...ect,p1658251170 na okrągło gotujemy też galaretkę z łapek kurzych " - lek wspomagający Bioarthrex - Arthrovet plus Czy on miał z nimi problemy czy specyfik był podawany profilaktycznie? Jeśli jest taka potrzeba to kupuj i już :) -
Niby podają, że ma być ten dla psiaków ale ja na swojej jak miała długi kłaczek stosowałam krótko ludzki. Bardzo dobry jest też specjalny płyn do rozczesywania.
-
Jak ma ubranko to OK. Bo widziałam na jakimś bazarku :)
-
Bazarek dla staruszki Agatki >TU< Serdecznie zapraszam :)
-
Najważniejsze aby piła. Nie mam pojęcia co by jej dać aby już te mdłości przeszły. Gdyby tylko choć troszeczkę zjadła też szybciej by torsje przeszły bo by się szybciej organizm z narkozy oczyścił. Nie poddawanie Agatki operacji to dobry pomysł. Sama bronię się przed taką operacją rękoma i nogami. Puki leki przeciw bólowe działają, puki jeszcze nogi niosą nie pcham się pod nóż.
-
Jestem za strzyżeniem a nauką czesania kiedy włoski będą odrastać. Tylko coś na doopkę będzie trzeba jej wkładać kiedy poleci na dwór. Ile ona ma od miejsca gdzie łączy się szyja z tułowiem do ogonka?
-
Będzie dobrze :) Sił i wytrwałości w nauczaniu Duni miłości do człowieka.
-
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
b-b replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Ślicznota z niego bez dwóch zdań! :) -
Romka od dzisiaj ruszą wpłaty z bazarku dla Dulci i Malmy :) Jak zaczną przychodzić proszę wpisuj to na bazarkowym wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/144959-rozliczamciuszki-na-drog%C4%99-do-domu-dulci-i-jedzonko-dla-mamby-do-1701-2000/
-
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Śliczna z niej maluda http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_01_2015/post-14135-0,52446700-1421615429_thumb.jpg