Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Lepiej ,ze teraz niż po zabraniu małej. Trzymam kciuki za kolejny telefon!
  2. http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_01_2015/post-21561-0,85108100-1421503348_thumb.jpg cudne oczęta :)
  3. Trzymam kciuki aby DS znalazł się jak najszybciej :)
  4. Czyli mała ma już swój domek tylko jeszcze o tym nie wie ;) Dziewczyny Wasze rozterki to normalna rzecz...i wcale Wam tego nie zazdroszczę!
  5. Trzymam kciuki za nią! :)
  6. Teraz będziemy tylko czekali na wieści z nowych domków :) Miejmy nadzieję że Dulcia szybko zrozumie, że tu krzywda się jej nie stanie :)
  7. Jestem pewna, że Basia robiła co mogła aby psiaki zrelaksować :)
  8. Czekamy na wieści :)
  9. Oj tak!!! :D
  10. Tyle czasu musiała sobie radzić na trzech więc zapomniała o łapeczce. Pewnie z tego powodu jest łapinka słabsza ale rehabilitacja powinna pomóc :) Trzymam za to jak i za odzew z ogłoszeń kciuki! :)
  11. Świetne!!!:D Chciałabym bardzo widzieć minę jakiegokolwiek szefa, który by otrzymał takie pisemko :D
  12. Zaglądam do malizny :)
  13. Trzymam za to kciuki :)
  14. Wleciałam poczytać i chciałam zrobić banerek ale widzę, że już będzie mała go miała :)
  15. Chciałabym przeczytać takie usprawiedliwienie :D
  16. Wspaniale, że jeszcze takie osoby istnieją :)
  17. Wpadam na zaproszenie , później poczytam .
  18. Cud , miód, malina! :D http://i62.tinypic.com/2hqwhw2.jpg
  19. Wspaniale, że Maszeńka nie jest na minusie :)
×
×
  • Create New...