Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Macieju pisz, dzwoń, dobijaj się o jakieś wieści :D
  2. Z tego co wiem jeśli psiak ma już dom to nie można wspierać go funduszami z dogo. Jeśli coś po rozliczeniach zostało to musicie przekazać to i wpisać tutaj na kogo i ile pieniędzy poszło. Romka masz psiaki pod opieką http://www.dogomania.com/forum/topic/145402-lajka-s%C5%82odka-malizna-w-schronisku-po-%C5%9Bmierci-opiekuna/ Może pieniądze na nie przekazać? Jest gdzieś post z rozliczeniem?
  3. Wspaniale, że Państwo Lenkę na spacerkach nie spuszczają ze smyczy. Musi trochę czasu potrwać zanim się to stanie. To dla jej bezpieczeństwa :) Całe stadko cudownie wygląda!!! :wub:
  4. Nie wiem jak się ma rehabilitacja u psiaków przy tego typu chorobie jaką ma Maszeńka - choć jeszcze nie wiadomo jakiej. Może coś na ten temat powiedziałyby cioteczki, których psiaczki ją miały. Niestety ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że mi nic nie pomagała. Po kontuzjach rehabilitacja przyniosła mi ulgę. Niestety po schorzeniach jakie mam - sprawy zwyrodnieniowe - rehabilitacja mi nic nie pomaga( nie wiem jak to jest przy masażach i wodnych sprawach) . Jedyną ulgę przynoszą mi leki przeciwbólowe.
  5. no to czekamy na wieści :)
  6. To przykre ale tak mogło być :( Teraz najważniejsze wyleczyć małą :)
  7. Nie ma się co denerwować kochane dziewczyny :) Chyba trzeba przyjąć, ze Lonia tak ma, że tak jej się zrobiło z wiekiem. I moze właśnie przez to wylądowała na ulicy?
  8. Trzymam mocno kciuki aby czarnulek rozkochał w sobie jakieś wspaniale serducho! :)
  9. zakończony
  10. Wspaniale, że jest Pani z nami i bardzo cieszymy się że relacje będą z pierwszej ręki :) Mała trafiła do wspaniałego domku...i żal tylko, ze nie ma takich domów więcej dla tych wszystkich szukających miłości bied.
  11. zakończony
  12. zakończony
  13. A jak chłopcy są poza domem - w szkole czy - to Lonią też posikuje w domu> Jeśli tak to myślę, że tu jej emocje związane z zabawą nie są przyczyną posikiwania.
  14. Same wspaniałe wieści...i oby za 3 tygodnie dołączyła do tych jeszcze jedna! :)
  15. Zawsze zastanawiało mnie jak złapać mocz u psiaka? Dawać mniej pić? Dla mnie to dziwne zalecenie. No ale wetem nie jestem.
  16. Wpadam aby zapewnić, że podczytuje i ciągle z Wami jestem :) Miziaki zostawiam dla Sawanki i Mikusia :)
  17. Z Maćkowego zaproszenia wpadam :) Poczytam jak tylko znajdę trochę czasu :)
  18. Każdy z nas stara się jak może. Wy opiekujecie się psiakami a ja robię bazarki :) Ja pomagam w ten sposób...i ciągle mnie tylko boli, ze muszę wybierać dla jakiego psiaka zrobię bazarek. Niestety fanty z nieba nie spadają a i z czasem tez różnie bywa. Kombucza69 już poinformowana i będzie coś na bazarek szykować tak, że za jakiś czas coś zrobię :)
×
×
  • Create New...