Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Coś musi być w tej obroży. Może Lońci też taką sprawić?
  2. zakończony
  3. Woow! I u nas idzie takie dostać? Ciekawe ile kosztuje :)
  4. Rexio wcale nie wygląda jak szaleje na swoje latka :) I oby jak najdłużej tak zostało! Sprytna ta lampeczka! :) Szkoda, że radia takiego nie robią ;)
  5. Obiecany - opóźniony bazarek dla Agatki http://www.dogomania.com/forum/topic/145730-wielkanocnie-dla-agatki-do-2802-2000/?p=16092987
  6. W takim razie postaram się jutro po południu zrobić bazarek :) Poproszę jeszcze o dane do wpłat -będę podawać je kupującym bo bazarek będzie też w KT. Mam nadzieję, że rękodzieło będzie miało wzięcie :)
  7. Tamb kochana dostałam zlecenie od kombucza69 na zrobienie bazareczku dla Agatki. Moje pytanie brzmi czy wpłaty od kupujących mogą iść na Twoje konto a później rozliczysz się z kosztów wysyłek i pakowania z kombucza69? Ja zrobię rozliczenie tak jak zawsze to robię na moich bazarkach w 2 poście z podziałem ile za fanty, przesyłkę, koszt pakowania i ewentualnie nadpłaty tak aby było wszystko przejrzyście i jasno. Ty Tylko podawałabyś na bazarkowym wątku kto i ile wpłacił a na samym zwróciłabyś za wysyłki. Co Ty na To? :)
  8. Dziękuję Malutki jest kochany ...ale absorbujący :D Oby już było tak jak teraz to będzie dobrze :) Pozdrowienia dla chłopaków jeśli wyjazd wypali :)
  9. Szkoda Bombacika... Gryziu udało Ci się maleńka :)
  10. No właśnie!!! :D Eeee. nie było mnie przez jakiś czas - i znowu za chwilkę nie będzie - a tu nadal cisza Nie skończyła Ci się czasem już ta cierpliwość?
  11. Odwiedzam Misie :) Trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń :)
  12. Wpadam po nieobecności - i przed koleją - poczytać co się u Marksika dzieje :)
  13. I tu zaglądam po nieobecności - i prze następną - poczytać co u Lońci się działo. A lekarz nie może pobrać moczu od psa - tak jak się odsikuje psiaczki?
  14. Wpadam w przerwie niańczenia wnuka :) Widzę, że niedługo będą chłopacy mieli wiyzitę :)
  15. Wpadam po nieobecności poczytać co tu się dzieje :) Niestety przewertowanych kilka ostatnich stron zasmuca. Czy ludzie kiedyś zaczną rozliczać samych siebie a później "wytykać" innym? I Tosia wróciła... Czytam, ze u Maszeńki nie jest ciekawie :( Trzymam kochani kciuki za maliznę! Jedną i drugą!
  16. Po nieobecności wlatuję sprawdzić co się u Was dzieje :) Sawanka pięknie wygląda http://images67.fotosik.pl/626/fc93ca1b6b274fa1med.jpg
  17. Zaglądam po nieobecności co słychać. Czytam, ze ślepota kurza nie tylko mi dokucza - trochę to pocieszające ;) Olenkowi znalezienia chociaż DT życzę a Koniczynce odnalezienia suni.
×
×
  • Create New...