Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wspaniałe wieści! Nadal trzymam kciuki za łobuza!
  2. No masz....wykrakałam :( Jakie wapno i ile wet zalecił? Miejmy nadzieję że po lekach mu przejdzie.
  3. Żeby się jeszcze z tego jakieś paskudztwo nie zrobiło :(
  4. Mojemu 14 latkowi nie podaje kości już od 2 lat. Kiedyś dostał zaparcia a ja myślałam ,że go rozerwie. Dobrze, że wet na telefon i kazał podać w gruszce letnią wodę z oliwą. Pomogło ale kości to zakazana rzecz dla niego. Natomiast moja 5 latka od czasu do czasu coś tam dostanie i kupki białe i suche wtedy robi.
  5. Jak nie dzwonią ...to też dobrze ;) Będziemy czekać na wieści :)
  6. Trzymamy, trzymamy! Bardzo mocno zaciskamy! :)
  7. Pilnuję bo Tola prosiła :)
  8. Jak jest problem jakie ma mieć imię to zawsze można zrobić bazarek imienny ;) Grosz małemu zawsze się przyda :D
  9. Zula jako szefowa musiała mu nagadać co i jak tu się ma :D Fajnie,że dogadali się i teraz już tylko nabierać pewności mu zostało :)
  10. Postaram się jutro coś zrobić :)
  11. miłego wypoczynku :)
  12. Strasznie jestem ciekawa jutrzejszych wiadomości :)
  13. Szczęśliwej i spokojnej drogi !
  14. A mi tak jakoś na jego widokaAtosik, Atos ,Ati :)
  15. I oby tak było jak najdłużej :) A Babuni jak widać jedzonka nie brakuje :) A jak z innymi sprawami?
  16. To chyba dlatego, że my każdego psiaka kochamy a oni dopiero się tego uczą:)
  17. Bazarek dla chłopaka :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148392-wyprzeda%C5%BCowy-ciuszkowy-dla-jednookiego-kaja-2708-2000/#
×
×
  • Create New...