Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Karmelciu będzie dobrze. W twoim domku znajdziesz nie mniejsze szczęście niż u Rodzinki Pokerów już Poker tego dopilnuje!
  2. Może mnie zbesztacie ale wydaje mi się, że trzeba zabrać psiaka, który w miarę szybko znajdzie dom aby było można znowu pomóc kolejnemu.
  3. Nutusiu po tym co napisałaś wychodzi mi , że ani rodzice ani dziecko tak naprawdę nie byli gotowi na psa. Dziecko chciało - bo tańsze to niż rodzeństwo - to rodzice się zgodzili a jak coś nie "pasowa;o" to fora ze dwora. Mało jest takich przypadków?
  4. Pewnie nie doczytała bo już miała wizję zarobku przed oczami. No bo na czym najłatwiej zarobić?Po co wet, po co godziwe warunki? Byle kasa leciała. Straszni są ludzie:(
  5. Wspaniale kochany psiaku, że będziesz miał kochający dom!!! Tolu może to trochę za szybko ale skoro tak szczęście ostatnio sprzyja ...to może zacząć się rozglądać za kolejnym psiakiem?
  6. To ,że wtedy zwracał wcale nie znaczy, że tak będzie wciąż :) A jeśli faktycznie będzie ją miał wystarczy nie podawać jedzenia przed podróżą i chyba też są jakieś leki?:) Ogłoszenia zrobić i do domu chłopaku :)
  7. Dzisiaj wielki dzień Karmelka :)
  8. Posłałam skromną dyszkę na potrzeby p. Mariana.
  9. Pięknie wszystko widać jak na dłoni :) Bogusiu ja zawsze zwracam uwagę osobie prowadzącej na takim wątku. Przecież jeśli chcę jakiemuś psiakowi pomóc to chcę widzieć jasno na białym jak się u niego sprawy finansowe mają.
  10. Jak trudno?;) To przecież 1/10 Lisie :D
  11. Biedny Karmelito. Ile jeszcze tego śrutu nosi w sobie :( Trzymam kciuki za poniedziałek za Was wszystkich!
  12. Trzymam kciuki za nowe ogłoszenia. Domku przybywaj! :)
  13. Gabrysiu trzymaj się!!! Nelko Perełko powodzenia :)
  14. Ciekawe czy z koteczkiem zaprzyjaźni się tak jak z Twoim :)
  15. No to musowo trzymamy kciuki! Urocza mordusia! http://images68.fotosik.pl/1136/029d83c5d7ac3330gen.jpg
  16. Fundacja Aniu zwróci Ci to co wydałaś. Na "w razie czego" też musisz coś mieć bo to jak życie pokazuje różnie bywa. Bazarek nie będzie duży wiec nie martw się o inne psiaki bo ja też nie jestem w stanie dla wszystkich coś zrobić a szkoda. Takim psiakom jak Lonia też potrzebna jest pomoc i zapasik swój musi maleńka mieć :)
  17. Aniu to na czerwono było do Ciebie :)
  18. I ja wpadam :)
×
×
  • Create New...