Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Omyłkowo wyprowadzono ją a nie czarną, która dzisiaj pojechała do BDT. Biedulka :(
  2. Ta brązowo czarna :( Trzeba i ją maleńką wyciągnąć :(
  3. Trzymam za to kciuki aby szybko też wyszła. Jej śliczna mordeczka aż się prosi o to.
  4. Ja też tak myślałam ,że jej włoski zrobiły się puszyste po kąpieli...ale byłam u Silverka a tam to samo zdjęcie :) Bardzo podobne psinki są :)
  5. Havanko pierwsza miniaturka do Silverek :)
  6. Mam nadzieję że nic mu się przez te upały nie zrobiło pod futerkiem.
  7. To poproszę TZ aby swoimi łapskami zrobił to delikatnie :)Bo jeszcze śruby urwie :) Co tam u chłopaka?
  8. Tak? No proszę :) To muszę wieczorem poprosić TZ aby przypatrzył się co i jak tam się robi :) Dziękuję Wiesiu :)
  9. Wspaniale, że chociaż los jednej suni się odmieni. Będzie miała wątek na Dogo.
  10. Chyba z Leszna gdzie mogę go dowieść marnie będzie z kupującymi. Warszawa , Wrocław to by miał powodzenie bo więcej czynnych dogomaniaków tam jest.
  11. Czyli trzeba mu reklamowaną sztuczną szczękę załatwić ;)
  12. Drapak ma 108 cm wysokości. Będzie problem z wysyłką. W razie wysyłki by się przydał ktoś kto ma podpisaną umowę z kurierem to wtedy wysyłka by wyszła taniej.
  13. Trzymamy za to kciuki Basiu :)
  14. Wspaniale! Zdrowiej maluchu kochany!
  15. Każdy powód jest dobry aby się zobaczyć :D
  16. Czytam i czekam niecierpliwie na każdy nowy wpis.
  17. Jak tam po nocy? Basiu dostałam wczoraj od siostry znajomej duży drapak. Opowiedziałam Pani o tym biedaku i zadeklarowałam, ze pieniądze z drapaka pójdą na jego operację. Zrobię zdjęcia i wstawię. Problem będzie tylko z wysyłką bo to wysokie jest.
  18. U nas kiedy kupa była bardzo sucha - okazało się, że psiak został podkarmiony kośćmi - wet zlecił lewatywę. Ciepła woda z oliwą nam pomogła. Mam nadzieję że u małego wszystko będzie dobrze :)
  19. A Różyczka miała tylko ochotę na odrobinę samotności. Pewnie chciała przemyśleć to i owo ;) Dobrze, że miałyście asa w rękawie :D
  20. Zaglądam i ja...i zabieram się za robienie spóźnionych zdjęć. Niestety wczoraj cały dzień poza domem.
  21. Czy wiadomo jak dzisiaj czuje się mały?
  22. Trochę może poszaleć ;) ale mam nadzieję że nie dorwała się do opatrunku .
×
×
  • Create New...