Drapak ma 108 cm wysokości.
Będzie problem z wysyłką.
W razie wysyłki by się przydał ktoś kto ma podpisaną umowę z kurierem to wtedy wysyłka by wyszła taniej.
Jak tam po nocy?
Basiu dostałam wczoraj od siostry znajomej duży drapak. Opowiedziałam Pani o tym biedaku i zadeklarowałam, ze pieniądze z drapaka pójdą na jego operację.
Zrobię zdjęcia i wstawię. Problem będzie tylko z wysyłką bo to wysokie jest.
U nas kiedy kupa była bardzo sucha - okazało się, że psiak został podkarmiony kośćmi - wet zlecił lewatywę. Ciepła woda z oliwą nam pomogła.
Mam nadzieję że u małego wszystko będzie dobrze :)