Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. To ja będę brutalna i powiem dość tej sielanki ! Nie ma czasu na gadanie :P Trzeba się kochani rozglądać za kolejnym psiaczkiem w potrzebie :D
  2. Wspaniale, że już po wszystkim :)
  3. Zaglądam i trzymam kciuki za Ogłoszenia Lonieczki i za Taksunię :)
  4. Podrzucam z nadzieją, że ktoś jeszcze wejdzie i pomoże malutkiej.
  5. A może on nie ma 12 lat?
  6. Jestem pewna, że dacie Paputkowi dużo szczęścia a on odwdzięczy się Wam dwójnasób. Życzę Wam wszystkiego najlepszego i obyście jak najszybciej przekonali się, że pies to lek na całe zło i nie możecie bez niego żyć :)
  7. Oby szybko pojął, ze ma swój kochający domek :) Aż mi łzy poleciały na widok jego niepewnych oczek. Będzie dobrze bo innej opcji nie ma! :) I zapraszamy Panią do rejestracji bo my bardzo chcemy wiadomości co tam u naszego futrzaka słychać :)
  8. Czy nacie kogoś kto zrobi dla małej banerek?
  9. szkoda,że nie będzie wiadomo w jakie ręce trafi biała sunia :(
  10. Co za pycholek! :D
  11. Trzymam kciuki za dobre wyniuki\!
  12. Samego szczęścia w twoim nowym domku maluchu! :)
  13. Bazarek dla malutkiej :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148760-wyprzeda%C5%BCowy-na-operacj%C4%99-%C5%82apki-dla-r%C3%B3%C5%BCyczki-1309-2000/ Dziękuję :)
  14. Robię bazarek dla Różyczki nie zbieram pieniędzy na swóje konto więc potrzebuję osoby, która poda dane do wpłaty, a na końcu bazarku zwróci mi za wysyłki i koperty. Proszę o kontakt na PW :)
  15. Wspaniałe wieści. Szykuj się maluchu! :D
  16. Havanka prosiła o banerek dla dziewczyn :)
  17. Na kociaki też może być ;)
  18. Takie nudne pisania uwielbiamy! :)
×
×
  • Create New...