Zakończyliśmy dzisiaj bazarek dla Lońci http://www.dogomania.com/forum/topic/148587-do-usuni%C4%99cia-bazarek-dla-lo%C5%84ci-709-20oo/
Uzbierało się z niego dla małej 169,55zł :)
Bardzo wszystkim dziękujemy :)
Dziękuję jeszcze raz Ani cioci anica za to, że zechciała być skarbnikiem bazarku