Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Zdrowiej chłopaku, zdrowiej!
  2. Basia prosiła o trzymanie kciuków za Kaja. Wiec trzymajmy.
  3. Zakończyliśmy dzisiaj bazarek dla Lońci http://www.dogomania.com/forum/topic/148587-do-usuni%C4%99cia-bazarek-dla-lo%C5%84ci-709-20oo/ Uzbierało się z niego dla małej 169,55zł :) Bardzo wszystkim dziękujemy :) Dziękuję jeszcze raz Ani cioci anica za to, że zechciała być skarbnikiem bazarku
  4. Co dziewczyna przeskrobała?
  5. Biedula mała. Co ona musiała przejść, że tak strasznie się boi. Poker dużo cierpliwości Wam życzę.
  6. Czy wiadomo co u chłopaka?
  7. Zaglądam i trzymam kciuki za powodzenie akcji TRANSPORT :)
  8. Z mojego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/148760-do-usuni%C4%99cia-na-operacj%C4%99-%C5%82apki-dla-r%C3%B3%C5%BCyczki-1309-2000/ uzbieraliśmy 156,50zł dla Różyczki :) Bardzo wszystkim dziękujemy :)
  9. Pewnie będzie trzeba ją lekami faszerować żeby strach i agresję zmniejszyć.
  10. Pewnie będzie trzeba ją lekami faszerować żeby strach i agresję zmniejszyć.
  11. Zapisuję się i ja na wątku Gryzeldy. Trzymam kciuki za Was!
  12. I ja trzymam kciuki za transport małego .
  13. Wspaniale,że w porę problem został zauważony i rozwiązany :) Zdrowiej maleńka :)
  14. Ale wpatrzony w swoją Panią :) http://images67.fotosik.pl/1183/8a30a1f13d86181amed.jpg i Pana głaski sprawiają wielką przyjemność :) http://images69.fotosik.pl/1182/6f284f12d7e03ed5med.jpg Wspaniale by się oglądało zdjęcia gdyby łzy nie zalewały oczu
  15. A no widzisz! :D Człowiek wszędzie być nie może...a tam gdzie jest to i tak ciężko z czasem wyrobić bo dogo zjada go dużo ;)
  16. Też prawda :) Tylko, że żadnego przecieku nie było? To dziwne ;)
  17. Przepraszam tak to jest jak bywa się na wielu wątkach i czyta z doskoku :( Już sobie jakiś czas temu obiecałam ,że nie będę się tak "udzielać" i robić bazarki bo za dużo czasu mi dogo zjada, którego i tak mi ciągle brak :(
  18. A my nadal nic nie wiemy .
  19. zakończony
  20. CZyli Śląsk się już nie odezwał? No to powodzenia mała AGRESORKO :D
×
×
  • Create New...