Mi też :(
Nic mi nie przychodzi do głowy jak tylko to żeby może Lońcie do jakiegoś zaufanego hoteliku dać?
Aniu przecież Wy zimy nie przetrwacie w tym zimnie...
Z mojego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/333440-rozliczam-du%C5%BCy-drapak-dla-kota-przepisy-i-cegie%C5%82ki-3009-2000/ za drapak dla kotka uzbieraliśmy 55zł :)