Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Mi też :( Nic mi nie przychodzi do głowy jak tylko to żeby może Lońcie do jakiegoś zaufanego hoteliku dać? Aniu przecież Wy zimy nie przetrwacie w tym zimnie...
  2. Gigusiu skorzystaj maleńka z zaproszenia :)
  3. Zaglądam i czekam na jakiś przeciek .
  4. Całkiem inna psinka niż w schronie. Kochana mordusia :)
  5. No to czekamy na poniedziałkowe wieści i zdjęcia :)
  6. Z mojego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/333440-rozliczam-du%C5%BCy-drapak-dla-kota-przepisy-i-cegie%C5%82ki-3009-2000/ za drapak dla kotka uzbieraliśmy 55zł :)
  7. Kupię zegar naścienny lub budzik z płynnym mechanizmem (cichy, który nie tyka) Zegar może być zewnętrznie w złym stanie byle mechanizm był sprawny.
  8. zakończony
  9. A to mały rozrabiaka Togaa będzie jutro wpłata za drapak z mojego bazarku. Proszę jak dasz radę sprawdź czy coś tam wieczorek będzie :)
  10. Wpadam i głaski dla chłopaka zostawiam :)
  11. Wspaniale się to czyta!!! Warto było czekać na taki domek dla chłopaka :)
  12. Na ostatnim zdjęciu wygląda jakby od zawsze tam było jej miejsce :)
  13. Też jestem tego zdania. Wiesz Bogusiu zaraz mi się skojarzyła Lońcia...
  14. Może tym razem... Pozdrawiam Aniu :)
×
×
  • Create New...