Wchodzisz z bazarki zakończone - ustawiasz filtr na Sortuj według:-->autora tematu i ...szukasz czego Ci potrzeba http://www.dogomania.com/forum/forum/674-zako%C5%84czone/page-94?prune_day=100&sort_by=Z-A&sort_key=starter_name&topicfilter=all
Jestem tego samego zdania.
Jest dużo dziewczyn na forum z tego miejsca i okolic i możliwe, że któraś z nich by odpłatnie zajmowała się w czasie wyjazdu Pani Sawanką :)
Nie chciałam się narzucać.
Zaraz zobaczę co mi się uda stworzyć :)
Na chwilę obecną tylko to udało mi się zdziałać.
Jeśli któraś z cioć zaproponuje lepszy napis zawsze mogę go zmienić.
Niestety u mnie już od ich robienia w głowie pustka.
Założe tylko się trochę w domu uspokoi.
Teraz mam dzieciaki z wnusiem :) a jutro i 1 zlot ludzi.
Nie wiem co i kiedy robić a ze zmęczenia to już mi się nic nie chce.