nic tylko schrupać malucha! I wielka szkoda, ze nadal nikt z Wawy czy też Krakowa nie chce pomóc na czas rehabilitacji małemu :(
Bożenko robię dla małego wyprzedażowy.
Jak się znajdzie ktoś chętny na FB na zrobienie bazarku z tych chamaczków to je prześle. Jak za dwa tygodnie nadal będzie cisza to je podeśle do jakiejś szczurkowej fundacji lub DT