Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Trzymam kciuki za szczęśliwą podróż dziewczyn. Są śliczne a po fryzjerze będą pięknymi suniami :)
  2. Informacje Pana wklejane przez Ciebie Aniu są CUDOWNE!!!:D Jasne, że TAK :D
  3. Zaglądam po przerwie. Co tam u naszego chłopaka?:)
  4. Z bazarku z nadpłatami uzbieraliśmy 134zł Bardzo wszystkim dziękujemy :)
  5. Zaglądam po przymusowej przerwie.
  6. Odwiedzam po przerwie. Śliczna maleńka a tu nikt nie dzwoni :(
  7. Zjawiam się i ja. Jedyne co mogę w tej chwili obiecać to to ,że zrobię banerek/ki dla dziewczyn jak tylko będą lepsze zdjęcia.
  8. Nie będę tego komentować bo to i tak nic nie da. Nadal trzymam kciuki za TEN właściwy domek :)
  9. Lońka znalazła po takim czasie TEN DOM. Mam nadzieję Aniu, że i Savanka właśnie tak długo czekała na TEN DOMEK :) Nie chyba kochana, nie chyba. I tak nie jest od dzisiaj. Niestety.
  10. Wpadam i ja. Ciągle z nadzieją na jakieś dobre wieści.
  11. Niestety mam też tak od wczoraj. Albo coś z tym zrobią...albo znowu dogo siądzie :/
  12. Niestety my Aniu tego nie doczekamy.
  13. Świetne zdjęcia i te w kolejce pod drzwiami i te z przymierzania się do kontenerka :)
  14. Pan zabiera pewnie wszystkie bo gdyby wrócił z jednym to drugiemu by się przypomniało, że też chce. Jak z dziećmi :)
  15. Przybyłam ale niestety nie umiem nic doradzić. Chciałoby się powiedzieć - uciąć mu jajka ...ale przecież już ich nie ma. Może faktycznie obroża by pomogła...i stanowcze NIE kiedy źle się zachowuje.
  16. Dlaczego takich ludzi jest jak na lekarstwo?
  17. Miziaki na wizytę dla chłopaka zostawiam :)
  18. Tolu a tej suni już nie ma ? http://images68.fotosik.pl/1233/ac93a9f890998326med.jpg
  19. Ale najpierw kciuki za naukę przebywania w kontenerku :)
  20. Ja zaglądam...tylko nie mam co pisać :( Szkoda, ze żaden domek nie oferuje się pomóc psiakowi .
  21. Pytanie tylko czy Pani będzie chciała aby obca osoba zamieszkała w jej domu.
×
×
  • Create New...