Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ślicznotko głaski zostawiam :)
  2. Tolu potrzebny będzie jeszcze mail. Zaraz zobaczę czy jest jakiś bazarek z ogłoszeniami :)
  3. Będziemy trzymać kciuki za szczęśliwy i spokojny lot maleńkiej :)
  4. Zrobiony :) Z opóźnieniem spowodowanym przez małą awarię dogo. http://www.dogomania.com/forum/topic/333834-imienno-cegie%C5%82kowy-dla-dw%C3%B3ch-si%C3%B3str-wyci%C4%85gni%C4%99tych-ze-schroniska-1611-2000/ Wspaniale. Miejmy nadzieję, że oswajanie będzie szło szybko i sprawnie :) Anulko dziękuję :)
  5. Jeśli nie ma chętnych to ja zrobię. Kto jest skarbnikiem suń bo bym chciała żeby wpłaty szły bezpośrednio na to konto :) Ja tylko zrobię i będę prowadzić bazarek :)
  6. Bożenko mam kilka fantów na bazarek. Problem jest taki ,że lepiej by one zeszły na FB. Są to hamaczki, domki szyte z kolorowego nowego polaru i bawełny dla szczurków. Córka je szyła. Trochę używanych miseczek w BDB stanie , półek do klatek. Czy Fundacja może zrobić taki bazarek na FB? Myślę że tam są osoby kochające te zwierzaczki i z chęcią by to kupiły. Można by też poszukać jakiś klubów miłośników tych gryzoni i ich na bazarek zaprosić :) Tu raczej marne szanse na ich sprzedaż będzie :( Ja bym paczkę z wszystkim na podany adres wysłała. Tu na dogo by można na reklamach link wstawić.
  7. Wspaniale ogląda się takie fotorelacje. Szczęścia Helciu i tylko szczęścia :)
  8. Zaglądam i ja do dziewczynek :)
  9. I ja mocno trzymam kciukasy :)
  10. zakończony
  11. Trzymam kciuki za małą i rehabilitację.
  12. Może by któraś ciocia skleciła tekst - ja jestem totalna noga - i wykupiłabym ogłoszenia dla małej? Szkoda kruszynki :(
  13. Zaglądam i trzymam kciuki :)
  14. I ja zaglądam...i Wiesio wróć do nas :)
  15. Jeszcze trochę i będą odwiedzinki :)
  16. Wspaniale, ze wszyscy szczęśliwie dojechali na miejsce.
  17. Zabieram się do pracy :)
  18. Czy zrobić banerek z tych zdjęć co już są czy czekać na lepsze? Jeśłi robić to dla każdej z suń czy jeden wspólny? Proszę dajcie jeszcze jakiś pomysł na napis na banerku
  19. Bożenko pewnie na FB apelowaliście o DT dla małego. I żadnego odzewu?
  20. Dziękuję Tolu. Czy ona miała robione ogłoszenia?
×
×
  • Create New...