Bożenko mam kilka fantów na bazarek.
Problem jest taki ,że lepiej by one zeszły na FB.
Są to hamaczki, domki szyte z kolorowego nowego polaru i bawełny dla szczurków.
Córka je szyła.
Trochę używanych miseczek w BDB stanie , półek do klatek.
Czy Fundacja może zrobić taki bazarek na FB?
Myślę że tam są osoby kochające te zwierzaczki i z chęcią by to kupiły.
Można by też poszukać jakiś klubów miłośników tych gryzoni i ich na bazarek zaprosić :)
Tu raczej marne szanse na ich sprzedaż będzie :(
Ja bym paczkę z wszystkim na podany adres wysłała.
Tu na dogo by można na reklamach link wstawić.