Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Dzięki Anulko za nowe wieści :) A jak tam zdrówko? Wykurowałaś się już?
  2. Jak widać mały nie ma nawet czasu zareagować na wołanie :) Byle do przodu! :D
  3. Jestem tego samego zdania Elu. To Ty piszesz i rozmawiasz z Panią a teraz jeszcze pozytywna opinia po wizycie. Ja myślę, że to będzie wspaniały domek :)
  4. Nie ma problemu może zostać przecież Plus jeśli nie dzwoni to i tak nie ma znaczenia ile kosztuje minuta. Poczytaj tylko dokładnie o tym plusowym roku przedłużenia konta i jak tam będziesz to na miejscu to zrobisz bo p.Marian może sobie z tym nie dać rady. Odpadnie Ci też problem ze zmienianiem w Enei.
  5. Uśmiałam się bo ta uciekająca panienka to całkiem jak moja Yoko uciekająca przed Bobim :D Tak sobie myślę czy nie lepiej by było zakładać skarpetki - takie dla psiaków lub takich gumowanych dla dzieci - aby mu się nóżki po panelach tak nie ślizgały? :)
  6. ...tylko nie rozumiem dlaczego nie mogą być i tu i tam. Ja TAM się nie wybieram bo wcale TAM nie jest lepiej niż TU. Może tylko tyle, ze więcej ludzi i szybciej,łatwiej idzie zebrać kasę na psiaka.
  7. No to teraz poczekamy na wiadomości od Ani :)
  8. Nie chcę krakać...ale może lepiej Kracka nie dawać do dzieci?
  9. AM Miłej zabawy ! :) Za Ciebie i siebie będę obgryzać paznokcie czekając na wieści ;)
  10. Dzięki Aniu :* Niestety też mi się tak wydaje. Ja rozumiem jak dogo blokuje wejście ..ale jesteśmy istotami rozumnymi i nie ma co się boczyć ,że są znowu dla nas niekorzystne zmiany. Psiaki czekają na naszą pomoc a niestety jest jej coraz mniej :(
  11. Jak zjadło to teraz musi Ale pewnie skakać i jeździć będzie mu trudno
  12. Oby z ewentualnych dobrych domków dało się coś wyhaczyć dla innych psiaków.
  13. Aniu chcemy poczytać nudnych wieści o Lońci ;) Aniu jak się ma zięcia informatyka i syna w takimże technikum to trochę mimo woli już się wie o tym i o tamtym.
  14. Sprawdź ale z tego co mi sprawdzali przed zmianą numeru nie ma nic w tej chwili lepszego od nju - poprawcie mnie dziewczyny jeśli się mylę :) Jeśli p. Marian ma Simplusa to nie zejdzie niżej niż 19gr za minutę do wszystkich sieci.No i ważne jest też to, że konta nie trzeba systematycznie przedłużać. Trzeba tylko pamiętać, że po 1 uruchomieniu po 2 miesiącach - oni przypominają SMS-sem - trzeba doładować aby konto było już na wieki aktywne. No chyba , że skończą się pieniądze na nim. Kajtek podesłała ofertę do rok ważności konta po doładowaniu ale chyba nie zmniejsza to stawki minutowej?
  15. Wspaniale, że dziewczynie się udało wyrwać ze schroniska.
  16. Urocze pysio :D To z ząbkami już mniej ;) Przypomnę bo może komuś umknęło, że dzisiaj tłusty czwartek
×
×
  • Create New...