Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Oby trafił się jakiś fany domek :)
  2. 5. 11 będzie wspaniałym dniem dla Mamuśki. Zaczyna się jej nowa droga, Droga do domku, z którego nikt jej już nie wyrzuci. A 4.11. dla Gusi będzie wielkim dniem. Jedzie do swojego domku, do swoich ludzi :) Jaka ona malusia przy swoim nauczycielu :)
  3. No ja myślę ;) Dostaną taki mały skarb! :) Wspaniale, że Kropeczka dogaduje się ze swoim nauczycielem :)
  4. Aby takich domków było więcej. Anetko jeśli sunia jeździ z panem to może podsunąć mu myśl o szeleczkach i pasie do jazdy autem. W razie nagłego hamowania sunia będzie bezpieczniejsza :)
  5. Trzymaj się Tolu! Zaciskam kciuki za Zuleczkę!
  6. Też mi się tak wydaje....że łapki dostała taaaakie długie :D Teraz to pani na włościach ;) Doszły wszystkie wpłaty z mojego bazarku. Proszę o dane do wpłaty :)
  7. Kropka też ładnie ;) Dziewczyna pokazać musiała kto tu teraz rządzi i jak widać wielkopies nie ma nic na przeciw :D A Gusieńka całe łoże ma dla się :D Słodka czarnulka :)
  8. Bo ludzie to...najgorsze zwierzę na ziemi!
  9. Tańczące siostry :D A domek dla czarnulki się znajdzie. Poczekajmy cierpliwie :)
  10. Jasne:) Bardzo się cieszę, że dziewczyny maja wzięcie i mam nadzieję, że z mamą też tak bedzie :D
  11. Trzymam kciuki za zdrowie suni!
  12. Havanko wpłacę zaraz 20zł Bądź ostraaaaaaa! ;D A dziewczynki coraz śliczniejsze :)
  13. No dziewczyny szykować walizki :D Byłam pewna, że dla naszej jednookiej ślicznotki tez się wspaniały domek trafi :)
×
×
  • Create New...