5. 11 będzie wspaniałym dniem dla Mamuśki.
Zaczyna się jej nowa droga, Droga do domku, z którego nikt jej już nie wyrzuci.
A 4.11. dla Gusi będzie wielkim dniem. Jedzie do swojego domku, do swoich ludzi :)
Jaka ona malusia przy swoim nauczycielu :)
Aby takich domków było więcej.
Anetko jeśli sunia jeździ z panem to może podsunąć mu myśl o szeleczkach i pasie do jazdy autem. W razie nagłego hamowania sunia będzie bezpieczniejsza :)
Też mi się tak wydaje....że łapki dostała taaaakie długie :D
Teraz to pani na włościach ;)
Doszły wszystkie wpłaty z mojego bazarku.
Proszę o dane do wpłaty :)
Kropka też ładnie ;)
Dziewczyna pokazać musiała kto tu teraz rządzi i jak widać wielkopies nie ma nic na przeciw :D
A Gusieńka całe łoże ma dla się :D Słodka czarnulka :)