Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Czekam jak na szpilkach na jakieś wieści .... Ciekawe co tam słychać.
  2. Tak patrzę na to zdjęcie. Przez wakacje miałam pod opieką 3 psiaki. Wychodzenie na spacer graniczyło z cudem bo najmniejszy jak pchełka biegając wciąż plątał smycze :D Wesoło było :) A tu 4 i Pan świetnie daje sobie radę :D
  3. Wierzyć się nie chce, że to ten nasz strachulec :) Jak się ma takie towarzystwo to strachy nie są już tak duże ;)
  4. To fakt. Trzeba próbować. Jest zawsze nadzieja na polepszenie
  5. Śliczna z niej sunia. Brak oczka nie odbiera jej uroku i aż dziwne, że nie podbiła jeszcze żadnego serducha...
  6. Mam nadzieję że okaże się kochanym chłopakiem i zaczaruje czyjeś serce :)
  7. Mały żywioł z niej :D Dobrze, ze ona nie wie, że Ty się jej finansami przejmujesz ;) Znajdzie się domek....szkoda tylko, ze nie tak szybko jakby się chciało...bo inne biedy czekają. No ale życie by było za piękne ;) Ciekawe dlaczego?
  8. Podobne :) Może to rodzinka? ;)
  9. Anulko zrobię jak zechcesz :) Zadecyduj, Ja się dostosuję.
  10. Waga nie gra roli ;) Liczy się urok osobisty a on go ma :D
  11. My cieszymy się, że jesteś z nami chociaż w ten sposób :):* Trzymamy kciuki aby jutro wszystko poszło po naszych myślach :) Jeśli nie zdecyduje się na spotkania to będzie znaczyło, że jej nie zależało. Trzymam kciuki aby jednak się zgodziła :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc :) Będziemy czekać na wieści o wyjeździe jak na szpilkach! Chciałoby się wszystkie te biedy zabrać i dać im szanse... Oby nic się takiego nie stało...ale przezorny ubezpieczony. Pięknie dziękujemy za pomoc dla Teosia :)
  12. Bardzo dziękuję :) To takie wzruszające . Zaczynają nowe życie :) Dziękujemy! Czyli za szeleczki i smycze zwrot do Toli? :) Ty o wszystkim Anulko myślisz :) Czyli telepatia Anulki działa ;) Będę spokojna kiedy będą już u u Szafirki :) Chwała Ci Bogusiu za to! :D
  13. Będę niecierpliwie czekać na piątek!
  14. Jesteś Aniołem! Proszę o nr konta i kwotę jaką mam przelać abyście mogły zrobić razem ten przelew dla p. Grzegorza. Za szeleczki i smycz zrobię przelew bezpośrednio do dziewczyn jak będzie wiadomo ile :) Z Szafirką za trasę rozliczymy się później? Dobrze, ze już w ten piątek maluchy ruszą po swoje nowe życie! :D Oby tylko dobrze zniosły podróż.
  15. Trzymam kciuki za malca. Pewnie nie będzie długo musiał czekać żeby się ktoś w nim zakochał :)
  16. Kochane nie czekajcie na moją aprobatę z transportem .Ja jako przylepa z Teosiem zgadzam się na wszystko :) Proszę dajcie mi tylko znać ewentualnie komu mam podesłać pieniądze - wyłożę ze swoich - za transport . Bardzo jestem Ci Bogusiu wdzięczna, ze cały ciężar załatwiania wzięłaś na siebie....bo ja nawet nie wiedziałabym co z czym i jak zrobić :(
  17. Ten podkulony ogonek...aż łzy same do oczy nachodzą :( Mam nadzieję, że uda się ją szybko złapać zanim stanie się jej coś ...
  18. Jestem i ja na wątku malutkiej :)
×
×
  • Create New...