-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Hanią. Musimy czekać do czasu zakończenia brania tabletek i kontrolnej wizyty. Oby to były tylko robale... Tosiek pod opieką Hani ma się jak w raju :D -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Aniu jesteś kochana :) Witaj Elu, witaj Beniu :) -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
b-b replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
yyyy...OKi :D ..ale mi się skończyły :( Ilość lajków powinna być nieograniczona :D -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Aniu poczekajmy do czasu zakończenia brania tabletek i kontroli. Wtedy będzie wiadomo czy to wszystko to tylko przez robale. Ale jeśli będzie OK to ja z chęcią odkupię leki dla Teosia i zwrócę za wysyłkę :) -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
b-b replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Dała bym Ci lajka ...ale mi się skończyły :((( No to liczę na Ciebie Aniu :* -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
b-b replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Postaram się nie zapomnieć ... ale moja skleroza jest galopująca niestety :( -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
b-b replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Brawo dla Pani!!! Bardzo proszę przypomnieć mi się 10.12 to wpłacę 20zł dla małej. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Mi ciągle brak czasu. Ciągle w domu mam jakieś zaległości a jak wnuki przyjadą to już całkiem chodzę do tyłu :D Po nieobecności ciągle nadrabiam zaległości na dogo ale marnie mi to wychodzi. Niestety. -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Oj wraca Aniu,wraca :) Dziękujemy :) Bardzo dziękuję Szafirko za szybką reakcję ,za opiekę nad Teosiem (również innymi psiakami i kotkami) Mam nadzieję że tabletki pomogą i już będzie OK. Czy możesz zapyta przy następnej wizycie czy mały nie potrzebowałby czegoś na wzmocnienie organizmu aby postawić go po schronisku i robalach na nogi? 5 latek to jeszcze przedszkolaczek ;) Jeśli on tak zarobaczony...to te biedaki w schronie pewnie też :( Niech wychodzi i nie wraca! -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
b-b replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Szkoda rudaski :( A pytał ktoś Szafirkę czy miałaby miejsce dla suni? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
No to teraz Elu życzę Ci abyś miała więcej czasu :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękujemy Poker- ku! :)