Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Śliczne zdjęcia ze spaceru :D
  2. Dziękuję pięknie Elu! Poproszę Hanie aby jak będzie miała czas coś tam ładnego chłopakowi zrobiła. Ja zrobię mu na innych portalach jeszcze...jak znajdę trochę czasu :)
  3. Wpadam! Pozdrawiam! I trochę zazdroszczę ;)
  4. Czyli...w gwiazdach było to IM zapisane :D Wspaniale,że łapeczka daje znać, że zdrowieje :)
  5. Pewnie Anulko i na Mikę i Bobiego też. Więc 5 x 30 = 150zł :)
  6. Też o tym myślałam a co będzie jak w czasie operacji Maksio odejdzie? Chciałam od początku aby zoperowałać pieska. Czy naszym bliskim odmawiamy pomocy lekarskiej ? Czy ludzie w starszym wieku nie operuje się jeśli jest taka potrzeba? Maksio ma cierpieć tylko dlatego,że jest psiakiem, którego opiekunowie...hmm ...mają gdzieś, że go TO boli i przez lata? nic nie robili aby wyleczyć psiaka?
  7. Bardzo dobra decyzja:)
  8. Istar19 i ja GRATULUJĘ!:D
×
×
  • Create New...