-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Trzymam kciuki aby kolejnemu psiakowi udało się zmienić swój los! Też o tym pomyślałam...chyba,że to sunia z tych hodowli ,w których nic się nie liczy tylko pieniądz :(
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Benitko zaciskam kciuki! Miłego dnia FK :) -
Eluś kochana Ty nasz ratujesz z tymi bazarkami! :* Szkoda,że nie idzie pomóc większej gromadce psiaczków. Mam nadzieję, że te szybko znajdą domek i pomoc przyjdzie do kolejnych. Za chęć pomocy bardzo dziękuję! Czekam jeszcze na odpowiedź od mojej skarbniczki czy i tym razem podejmie się tej funkcji. Jak się sytuacja wyjaśni podeślę namiary na wpłatę :) Biedule. Ciężki czas przed nimi.
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Melduję się u ślicznotek i ja :) Dziewczyny podajcie co napisać na banerku suń. Jeśli uda mi się to zrobię jeszcze jutro przed pracą a jak nie to po :) -
Tak na szybko aby nasza Kochana Havanka mogła już działać :):*
-
Post rozliczeniowy Deklaracje stałe: ============ 0zł Jednorazowe: 20zł - Nesiowata wpłacone 26.02. 2018 r 20zł - Alaskan malamutte wpłacone 12.03. 2018 r 20zł - Sokal (magenka1) wpłacone 5.03. 2018 r 50zł - Poker wpłacone 2.03.2018 r ============== 110zł :) Pozostała pomoc: Fundacja ZEA - karma sucha - rozliczenie z szafirką. Wizyta w Lecznicy-02.03.18- 50zł-rozliczenie z szafirką Bazarek uxmal >TU< Mój bazarek 50%dla Sabci >TU< Bazarek Onaa 50% dla Sabci >TU< WPŁATY: 20zł - Nesiowata 26.02. 50zł - Poker 2.03 20zł - Sokal 5.03 20zł - Alaskan malamutte 12.03 198,60zł - z bazarku uxmal :) 105,50zł - z mojego bazarku 112zł - z bazarku Onna ------------------------------------------------- 526,10zł WYDATKI: 20zł - SPA 3zł wet (faktura na 53zł ale 50zł dopłaca ZEA ) 16,66zł (pobyt w hoteliku za II ) 116,62zł(pobyt w hoteliku w III )wpłata 9.04.2018r -------------------------------------------------------------- 156,28 zł SALDO: 526,10zł -156,28zł ------------- 369, 82zł Pozostałe pieniążki po Sabci - Sarze w kwocie 369, 82zł po zaokrągleniu 370zł przekazuję na wydatki mojej podopiecznej Abi.
-
... - 27.02 Sabcias i jej współtowarzysze przyjechali do hoteliku u Szafirki w Nowej Soli :) Koszt transportu wyniósł 830zł. Dzięki Havance i jak zawsze wspaniałym dogomaniakom udało się zebrać całą potrzebną kwotę http://www.dogomania.com/forum/topic/342033-rozliczamy-kawiarenka-zaprasza-do-103-godz2000/ - Sabcia na wolności u Szafirki: "Saba nie mogła się nacieszyć zapachami trawy, spacerowała wszędzie, ale miała mnie cały czas na oku. Jest trochę nieśmiała, ale spragniona dotyku.: Niestety w schronisku została ugryziona w łapkę. Zobaczymy co powie wet. - 1.03. Sabcia była w SPA. Została wykąpana. Była również wizyta u weta,. Została zaszczepiona i zbadana łapka. Jest wszystko ?OK :) -14.03 Saba jedzie do swojego domku :) Teraz jest Sarą :Powodzenia malutka :)
-
Planowany transport psiaczków jest na wtorek. Niestety szybciej się nie dało. Jak zawsze są problemy z transportem. I tym razem z opresji ratują nas Hania i Piotrek! Bardzo Wam za to dziękujemy! Kolejna bieda z zamojskiego schroniska, która skradła moje serce. I jak zawsze mam moralnego kaca, że reszta tam została. Czeka na zmianę swojego losu. Czy się doczeka? Suni już się udało bo jedzie. Teraz potrzebuje Was aby móc bezpiecznie czekać na swój DS :) Sunia ma około 2 lat. Więcej dowiemy się kiedy będzie już bezpieczna u Szafirków :) Sunia będzie w Hoteliku "Szafirka" w Nowej Soli. Bardzo dziękuję za przyjęcie małej :) Koszt 250zł + karma i opłaty za weta Prosimy o deklaracje stałe lub jednorazowe. Prosimy o bazarki na utrzymanie suni. W późniejszym czasie o pomoc w ogłoszeniach. Do puki nie znajdę skarbnika ja będę prowadzić rozliczenie dla suni >Tutaj jest post rozliczeniowy<
-
Co ta bidula nabroiła,że dostała nakaz eksmisji???
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Kciuki za zdrówko i ogłoszenia trzymam i ja! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
I ja się przywitam! Oby Wasz był lepszy bo mój się kiepsko zaczął:( -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Beniu....ty wiesz i Fanki też ;) -
Przedstawiam Wam Sabę - Sabcię :) Los wybrał właśnie ją. Szkoda,że tym razem tylko tej malutkiej mogę pomóc :( Wszystkie psiaczki zasługują na szansę na lepsze życie. Może stanie się cud i Bobi znajdzie domek a Mika się przestanie bać? i kolejnym razem też będę mogła pomóc jakiejś bieduli. Do zacałowania :* Jeszcze raz gratuluję :)