Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wysyłałam wspólną dla darczyńców w niedzielę ale teraz wysłałam jeszcze raz . Może coś znowu dogo fiksuje :/ Dziękuję Poker! :)
  2. Czyli rudaska też ?
  3. Też tak pomyślałam jak ją zobaczyłam :) Wspaniale,ze wszystkie psiaczki już bezpieczne! Biedna Sisi tyle tego na niej siedzi :(
  4. Mi się wszystkie psiaki podobają. Dla mnie nie ma nieładnych :D To pewnie jest różnica Sabcia a Mika biedulka.... Ja też Justysiu. Wystarczy mi Mika. Dobrze,że chociaż Bobik się otwiera :)
  5. Zazdroszczę Ci Anulko, że możesz zawsze widzieć całą jadącą do Szafirków ekipę :) Bardzo dziękuję za wyłożenie pieniążków za transport
  6. Dziękuję Anulko! To pierwsze zdjęcia maleńkiej na wolności :D
  7. A to się...młodemu udało! I tak było zapisane w gwiazdach bo pewnie by posiedział w schronisku jeszcze kupę lat.
  8. Witaj Tianku u małej :) Dzięuję Bogusiu za informacje :) Wszyscy trzymamy kciuki :) Wspaniale,ze już dzisiaj będzie spała w ciepełku. szkoda tylko tych wszystkich, które muszą sobie same radzić z zimnem :( Będzie z niej po SPA małe bóstwo :) Wszystko możliwe. Ma Hania pełne ręce roboty ...
  9. Pozdrowienia zostawiam Kochani a głaski dla Benitki :) No to informuję ,że dzisiaj po 6.00 było ponad 16 na minusie i kurtka została przetestowana ;)
  10. Biedna mała. Pewnie tęskni... Nie rozumiem takich ludzi. Będzie jej ciężko. Bidula. Tolu dostanę adres do wysyłki? :D
  11. Tutaj Tosia czeka. Bobiś też nie może doczekać się telefonu z ogłoszenia choć już ponad miesiąc go ogłaszamy:(
  12. Oby łapeczka szybko doszła do siebie .
  13. Bez zmian niestety. Jak przyjadą psiaki i Hania trochę się ogarnie poproszę ją może uda się małej zrobić jakieś fotki. ...śliczny! Prawda? :) A ogłoszenia milczą jak zaklęte :(
  14. Trzymam kciuki za Szafirka aby droga bezpieczna była! Lecę zobaczyć do Homerka dlaczego nie jedzie.
  15. Gdyby nie dali plamy na początku...no ale. Dobrze,że już jest DOBRZE! Mają się umówić z Hanią na wizytę PA:) Oooo! Cwaniara :*
  16. Bogusia jest w kontakcie z Szafirkami więc pewnie da nam znać co i jak :)
×
×
  • Create New...