-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
I ja przesyłam słoneczne pozdrowienia :) Słoneczko świeci ,wiaterek wieje nic tylko na spacerek się wybrać...a nie do pracy ;) Miłego dnia Fan Klubowi i podczytującym też ;) Benitko ślicznej urody z ciebie sunia jest :D Nie wiem jak to możliwe - to znaczy przypuszczam z wiedzy jaką mam od syna ;) - dlaczego dogo w jednej przeglądarce ma zubożałe meni okienka a np. w innej wszystko jest OK Okienko wszystko ma, wielkość wpisów widoczna przy 100% prawie na cały ekran i zaraz lepiej się wszystko czyta bez tego pasa z boku :/ -
Czyli zostałaś rudą przez pomyłkę?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witam Kochani! Życzę ciepłego,słonecznego dnia a dla Benitki ślę ciepłe myśli :) Ja mam już od 5 lat parę gołębi na wielkiej choince co roku na wiosnę sobie przylatują. Nawet nie wiem co to za gołębie bo tylko je słychać a nie widać. -
Pysia ogłoszona na Poznań :) https://www.olx.pl/oferta/9-lat-to-wcale-nie-duzo-CID103-IDtgyi7.html Od: dzisiaj Do: 3 maj 9 lat to wcale nie dużo! podgląd edycja zakończ Za darmo 0 Odśwież za 1zł Wyróżnij Statystyki Wyświetleń: 9 Tel: 1 Obserwuje: 0 Jak chcesz Poker to zrobię jej na innych portalach na Poznań ale powiem szczerze, że najbardziej jednak wierzę w olx.
-
Strasznie nie lubię mieć zaległości ale niestety nie zawsze pasuje wejść na bierząco na dogo :( Rozmawiałam dzisiaj z Panią Bobisia. Jest dobrze...a nawet powiem po cichu,że bardzo dobrze :) Bobi zdobył serca Rodziców Pani. Jest grzeczny i kochany. Zaczyna się już powoli bawić, podskakuje przy zabawie. Pani już go kocha. Zadzwonię znowu za 7-10 dni i wtedy będzie już chyba można na 100% powiedzieć, że chłopak ma już swój domek! :)
-
Nie ma to jak wspólna pomoc :)
-
Bożenko ale ekspres!