Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Czytałam już wczoraj tylko nie dałam już rady nic napisać, ze zamiast kocurka złapała się kotka . Fajnie Elu ,ze nie przyjdą na świat koteczki, które pewnie podzieliłyby los matki. Nesiowata mówią, ze od przybytku głowa nie boli ale w Twoim przypadki chyba raczej boli ;) Fajnie,ze masz takich sąsiadów co się plonami dzielą :) Ja już jestem po zaprawach....no tylko teraz czekam na zrobienie pomidorków i już kończę z zaprawami w tym roku - chyba ;) Dziewczyny, Kochane FK miłej niedzieli Wam życzę i choć trochę chłodniejszej! Ja i jutro jestem w pracy a upał daje się w niej baaaardzo we znaki.
  2. Witaj Czes :* Co ty byś musiał mieć za piłeczki żeby oparły się twoim zębom?;)
  3. Wspaniale,że chłopcy dobrze się czują a ranka ładnie się goi co jest przecież też zasługą Anetki :)
  4. Wycałować proszę pyszczek naszego Misiaczka :)
  5. https://www.olx.pl/oferta/tofficzek-szuka-domu-CID103-IDv7Pm6.html Link w nocy wpięłam nie w ten temat co miałam...teraz już daje go w dobre miejsce ;) Statystyki: Wyświetleń: 213 Tel: 1 Obserwuje: 2
  6. Oczywiście dałam link nie tu gdzie miałam :/ Tak to jest jak się po nocach robi ;)
  7. https://www.olx.pl/oferta/tofficzek-szuka-domu-CID103-IDv7Pm6.html Powodzenia chłopaku!
  8. Dziękuję Elu :* Dzisiaj miałam telefon o Mikę...skłamałam ,że ogłoszenie nie jest już aktualne bo to był głos małolaty. w tle zabawa. Kolejny telefon młodzieży, która się nudzi :(
  9. OK :)
  10. Dobrze,że jest bezpieczna i szczęśliwa :)
  11. Pięknie mamuśka teraz wygada. Oby zdrówko psiaczków pozostało beż zmian !
  12. Przepraszam,że mnie tak mało ostatnio na dogo a;e po całym dniu pracy padam po powrocie. Czy mam zrobić ogłoszenie chłopakowi? Jeśłi tak to proszę napiszcie na jakie miasto. Jak wrócę jutro z pracy to zrobię.
  13. No poryczałam się oglądając Ulkę szczęśliwą i taką radosną. Oby tak dalej maleńka!!! Dzięki WSPANIAŁY DOMKU ULI!!!
×
×
  • Create New...