Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. To zdjęcie mnie rozwala. Co za spojrzenie :D Piękne słowa Pani Gracji :D
  2. Wspaniale czyta się wieści z domku dziewczyny :) Dużo w pisanych słowach ciepła dla suni. Trzymam kciuki aby strach przed ludźmi przestał być tak straszny :)
  3. A to ci mały agresorek. Dobrze jak piszesz Bożenko,że Anetka ma doświadczenie ....całe szczęście.
  4. Witajcie kochane FK :) To prawda i zimniej i coraz dzień krótszy. Cieplej się trzeba ubierać a i co najgorsze pewnie zaraz więcej zachorowań będzie bo się jakieś paskudztwo rozprzestrzeni :( Mi tam na tych upalnych lipcowo - sierpniowych dniach nie zależy ;) ale tak powyżej 20 stopni to by jeszcze do zimy mogło być. No ale nie zawsze jest tak jakby się chciało...niestety.
  5. Znalazłam sama wątek. Przeczytam i pomyślę nad tekstem do banerka. Edit:
  6. Z zaproszenia przybywam Stałej niestety dać nie mogę bo trochę ich mam. Najszybciej jednorazowy grosik mogłabym po 10.10 wpłacić.
  7. Jasne :) Tylko proszę o link do wątku. Oby przyniósł zamierzany efekt :)
  8. Oby wyzdrowiały...
  9. Jesteś WSPANIAŁĄ OSOBĄ :*:*:*
  10. Elu proszę o nr konta Emi :) Ale Luna zapatrzona w Lenkę :D A ogonek się majta to bardzo cieszy. Pomyśleć ,że dzięki dobrym sercom, które pomogły małej wydostać się ze schroniska sunia ma teraz swój wspaniały domek :)
  11. No to trzymam kciuki za drogę i aklimatyzację Tofficzka. Jaki będzie koszt bramek? Czy już wiadomo?
  12. Wpadam i życzenia miłego weekendu zostawiam :)
  13. Wspaniałe,wspaniałe wieści!!! Kciuki nadal trzymam ale myślę,że już one nie potrzebne bo mała zaczarowała swoją Rodzinkę ! :D Elu część pieniążków z mojego bazarku miała iść na Malwinkę. Elu już dosyć się wstrzymywałam ;) W takim razie chciałabym aby pieniążki dostała Twoja Emi :D Więc proszę o nr konta małej :)
  14. Poczekajmy Eluś jeszcze chwilkę :) EDIT: Elu wyróżnij je :) A 6.10 będę prosiła Cię o wyróżnienie znowu tych Może OLX zrobi znowu promocję?
  15. Takie wiadomości cieszą :) Udało się kolejnej dwójce zmienić los. Gdyby nie Wy Dziewczyny nie wiadomo co by z nimi było :(
  16. Tolu nie masz wyjścia Kochana. Musisz się szybko pozbierać bo inne zwierzaki na Ciebie czekają. Liczą na Ciebie!
  17. Jak promowane ogłoszenia się zakończą znowu je wyróżnimy i będziemy czekać . Dostałam trochę kosmetycznych fantów na Mikusię to będą pieniążki na wyróżnienia.
  18. Pewnie tak:) I to jest wspaniałe,że jej życie się zmieniło. Teraz tylko aby jeszcze strach przestał mieć tak duże oczy i później do wspaniałego domku dziewczynę wysłać :) Stach powolutku mija to i radość z takiego życia się coraz mocniej uwidacznia :)
×
×
  • Create New...