-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
To prawda Aniu, Zrobiłam Mice ogłoszenie ze zdjęć ze schroniska . Niestety zero odzewu. Nie wiem już co zrobić, jak małą pokazać aby ktoś się w niej zakochał. To śliczna sunia a domku nadal nie widać. Miałam zapytanie o Mikusie. Pan chciał ją do pilnowania posesji z jeszcze jedną sunią jaką już ma. Piesek miałby wspaniale. Ma możliwość wchodzenia do pomieszczenia w którym śpi. Dostaje mięso, które pan gdzieś tam zamawia. Zimą jeśli jest bardzo zimno to zabierał psiaki do domu na noc. No i ...odmówiłam. Dla Mikusi szukamy domku z miejscem na kanapie. Tylko takie :)
-
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tolu ja Ci się wcale nie dziwię,że będzie trudno Wspaniałe Dziewczyny tam masz :) -
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
b-b replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Oby domek okazał się OK! Kciuki ściskam! -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Oby domek pokochał ją tak jak Wy! -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Może teraz kiedy "widzi" inne psiaki zacznie się coś w niej zmieniać? Oby. Oby zaczęła się po malutku otwierać. -
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
b-b replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
I moje zaciśnięte! -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Co u małej? -
No bo gdzie mogła trafić mimroneczka jak nie na BDT do Mimronkowa?
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Są cudne i rozczulające. Dwie siostrzyczki . -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Kochana czarnulka :) -
Wspaniałe wieści. Trzymam kciuki za PA!
-
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Mały Brykuś :D -
W parku gdzie chodzi moja kuzynka z psiakami często ktoś kiełbasę faszeruje szpilkami. Zgłaszali to psiarze na policję ale...nikogo za rękę nie złapano :/A co najśmieszniejsze park znajduje się za murami policji.