Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Myślę, ze to dobry pomysł. Maleńka jest naprawdę maleńka i prześliczna :D
  2. To prawda Aniu, Zrobiłam Mice ogłoszenie ze zdjęć ze schroniska . Niestety zero odzewu. Nie wiem już co zrobić, jak małą pokazać aby ktoś się w niej zakochał. To śliczna sunia a domku nadal nie widać. Miałam zapytanie o Mikusie. Pan chciał ją do pilnowania posesji z jeszcze jedną sunią jaką już ma. Piesek miałby wspaniale. Ma możliwość wchodzenia do pomieszczenia w którym śpi. Dostaje mięso, które pan gdzieś tam zamawia. Zimą jeśli jest bardzo zimno to zabierał psiaki do domu na noc. No i ...odmówiłam. Dla Mikusi szukamy domku z miejscem na kanapie. Tylko takie :)
  3. Tolu ja Ci się wcale nie dziwię,że będzie trudno Wspaniałe Dziewczyny tam masz :)
  4. Oby domek okazał się OK! Kciuki ściskam!
  5. Oby domek pokochał ją tak jak Wy!
  6. Może teraz kiedy "widzi" inne psiaki zacznie się coś w niej zmieniać? Oby. Oby zaczęła się po malutku otwierać.
  7. Eluś proszę o wyróżnienie znowu tych ogłoszeń :) Julitko a dałoby radę zrobić jej nowe zdjęcia? Pozmieniamy trochę w ogłoszeniach może to przyciągnie czyjąś uwagę:)
  8. Są cudne i rozczulające. Dwie siostrzyczki .
  9. Wspaniała sunia jak czytałam i słyszałam nie tylko z wyglądu. To bardzo ułatwi jej znalezienie domku. Za to trzymam kciuki! Zobaczę ile zostanie mi z psiej puli po wypłacie kiedy popłacam stałe i obiecane jednorazowe. Niestety pula ciągle jest za mała :(
  10. Każda z osobna i razem wspólnie są CUDOWNE! Jestem pewna ,że jeśli się uprzecie to siostrzyczki znajdą razem domek:) Połączyła je ich niedola, bezdomność to teraz powinny razem zawitać do nowej rodziny w te lepsze dni :)
  11. Dzień dobry! Wczoraj już nie dałam rady nic zrobić bo padłam. za to dzisiaj zrobiłam coś takiego. Tekst mogę zmienić :)
  12. Wspaniałe wieści. Trzymam kciuki za PA!
  13. W parku gdzie chodzi moja kuzynka z psiakami często ktoś kiełbasę faszeruje szpilkami. Zgłaszali to psiarze na policję ale...nikogo za rękę nie złapano :/A co najśmieszniejsze park znajduje się za murami policji.
×
×
  • Create New...