-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Wątek zamknięty.Dwa szczeniaczki,pomocy!Musimy im pomóc,idzie zima!
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Szkoda,że nie udało się zmienić ich życia. Pewnie ciekawe nie będzie :( -
Wątek zamknięty.Dwa szczeniaczki,pomocy!Musimy im pomóc,idzie zima!
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jestem u kolejnych szczęściarzy. -
-
Gdyby jakiś DT zechciał je wszystkie trzy do siebie przyjąć może udałoby się znowu wspólnymi siłami im pomóc. Za mało nas na dogo za dużo zwierząt na pomoc czeka i coraz trudniej zebrać pieniądze potrzebne na ratowanie biedaków :(
-
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Choć nie wyraźne to jak cudne jest to zdjęcie :D -
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
No i jak go nie kochać? ta kręcąca pupa jest jedyna w swoim rodzaju (wiem ,że to przez potrącenie) i taka...słodka. -
Łzy się same kulają...ale niestety nie dam rady pomóc :((((( Ciężko ostatnio u mnie a i tak już przekroczyłam pulę pomocową w tym miesiącu. Mikusia mimo wyróżnień domku nadal nie ma a ja muszę zadbać o nią...i o Abi.
-
Vanilka na Waniliowej :D A ja lubię flexki. Ale jak z 3 wychodziłam na raz to miały zwykłe smycze. Takie przepinane,że miały nawet po 2,20cm długości. Trzeba tylko uświadomić właścicielowi, że flexi łatwiej wypadnie z ręki niż zwykła i robi przy tym dużo hałasu. Nie jeden psiak ucieka przed nią jak wariat to prawda.
-
Tym razem Mika ma tylko 4 wyróżnienia Jeśli macie gdzieś Miki ogłoszenie bez wyróżnienia podajcie miejscowość. Razem zdecydujemy, które jeszcze ogłosić. U mnie ma jeszcze na : Piotrków Trybunalski Zielona Góra Jelenia Góra Szczecin Kalisz Kraków Oprócz promowanych ma kilka innych ogłoszeń na OLX. Jak widać niestety zainteresowanie b.małe Mikusią. Pewnie gdyby była maleńka i do tego z kłaczkiem to już dawni by miała domek. Szkoda małej bo domek taki własny by jej się już przydał.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
I mnie i dziewczyny w pracy coś bierze. Nienawidzę być chora :( Zdrowia całemu nie tylko FK życze :) -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Moja jak tylko uda jej się dorwać chusteczkę higieniczną to ma radochę a ja sprzątanie. Porozrywa całą na maleńkie kawałeczki. może i oczka ma smutne ale wydaje mi się, że ma inne niż na początku. Zmieniły się na takie....ciekawsze otoczenia? A może tylko mi się wydaje...