Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. No gdzie miałaby maleńka lepiej ;) Szczęśliwa, w ciepełku ,ze swoją Rodzinką :)
  2. A gdyby właściciela nastraszyć...strażą.policją, że ma się filmik jak pies lata luzem i napada na psy. Uświadomić mu ile takie coś może go kosztować. Może pomoże?
  3. "Znam" Rozi tylko z wątków gdzie "razem bywamy". Jakoś nie pasował mi do Niej obraz osoby odbierającej komuś psiaka/ki. Tym bardziej,że nie było tu rażącego zaniedbania i powodu aby to zrobić. Dobrze,że się sprawa wyjaśniła ale jestem pewna,że nerwy i nieprzespana noc nie wyjdą Ci na zdrowie Kochana. Teraz najważniejsze jest Twoje zdrowie bo jak ona siądzie to kto zajmie się maleństwami? Musisz być zdrowa dla nich! Nawet nie chcę myśleć co by było gdyby nie udało się lekarzom odzyskać oddech u Ciebie.
  4. Mogę pomóc zrobić ogłoszenia tylko na jakie miasto? Tekstu nie ułożę. Mogę coś zmienić w tych, które już są.
  5. ...i cierpliwości i |Wielkiej Miości Opiekunów ;) Kciuki będą jeszcze potrzebne jak Mikusia zajedzie do domku. Choć bardzo wierzę w Domek to...gdzieś tam w czaszce wredna malutka myśl się kłębi :/ Dobrze Tysiu zrobiłaś :)Szkoda marnować wyróżnienia. Mam nadzieję,że pozostałe dziewczyny też szybko swoje zmienią )
  6. Dziękuję Elu:* Domek wydaje się wspaniały....tylko chyba dopiero za jakiś czas tak naprawdę będę się z niego cieszyła. Tak samo miałam z Bobisiem.
  7. Trzymam kciuki za odzew!
  8. Masz rację Elu :) Kochane Dziewczyny! Wyróżnione ogłoszenia Miki zmieńcie dla potrzebujących psiaków. Każda wg swojego uznania!
  9. Kochani przepraszam, za ciszę z mojej strony. Co mogę napisać po tym co napisała Hania i Julita po rozmowie z Domkiem? Zacytuję Wam SMS-sa jakiego dostałam wieczorem od Pana: "U nas zwierzaki są członkami rodziny a nie maskotkami, które jak się znudzą to się je usuwa" To chyba samo mówi za siebie :) Nadal boję się cieszyć bo może to sen?
  10. Witajcie FK :) U nas zaraza dopadła wszystkich domowników. Choruje jeden po drugim. Ja już prawie 2 tygodnie się męczę z kaszlem a jak więcej mówię to głos tracę. Zdrowia Wszystkim życzę!:)
  11. Oby wszystko się unormowało :)
  12. Obie sunie są cudne i trzymam kciuki aby jak najszybciej wyszły na prostą zwłaszcza Nana bidulka żeby już przestała ze strachy siusiać .
  13. Jeszcze raz BARDZO Haniu dziękujemy!!!:* Oby domek nie zmienił zdania. Nie dla tego ,że chcę się pozbyć "kłopotu". Cieszyłabym się bardzo gdyby Mikusia miała już swój domek bo to dla jej dobra. Zasługuje dziewczyna na swoich LUDZIÓW :)
  14. Dała bym WAM Dziewczyny lajka ale mi dzisiaj wyszły. Mam nadzieję,ze choć trochę udało się coś zrobić w szpitalu dla zdrowia p. Magdy!
  15. Bazarek z ciuszkami :)
  16. Haniu BARDZO DZIĘKUJĘ Ci za wizytę :) Proszę podaj na wątku ile Ela na zawrócić za dojazd do Państwa. Dopiero wróciłam do domu. W pracy miałam ustawiony wątek Mikusi i co jakiś czas go odświeżałam z nadzieją na jakieś wieści. Powiem tyle ,że aż się boję cieszyć! Jutro idę na rano to po pracy zadzwonię do Pana. Muszę też ustalić z hop! Czy Pan Czy Julitka do Pana zadzwoni. Będzie rozmowa i zobaczymy czy po tym co Pan jeszcze usłyszy od Julity zdecydują się nadal na jej adopcję. Kochane Dziewczyny BARDZO dziękuję za trzymanie kciuków, za ciepłe myśli! :D
  17. Bgra pisała ,że u Czesia też coś z brzuszkiem niedobrego się dzieje :( Może jakiś wirus?
  18. Ojojoj co to się porobiło u chłopaka :( Oby szybko się brzuszek unormował!
×
×
  • Create New...