-
Posts
43194 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję,że najgorsze już za małą. -
Na FB nie pomogę bo mnie nie ma.
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jasne. Było wiadome ;) Zdrowieje maleńka :) No gdzie by miała lepiej? :) Jestem tego pewna :) -
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz tutaj ... Elu też zrobię dla małej tylko przed świętami ni jak nie dam rady:( Anulko... Bardzo Ci dziękujemy za szybką reakcję. Trzymam kciuki aby już było teraz tylko lepiej. Oby już nie było wymiotów. Biedna maleńka. Za to ja jeszcze mam i oczywista oczywistość dałam ;) -
Moja Mika miała 14 na samym olx. Długo czekała na własciwy domek ale...jeszcze nie zapeszam bo jest tam dopiero 2 tygodnie ;)
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Nie dobre wieści. Mam nadzieję,ze mała szybko wyzdrowieje. Elu Zuzia dostanie pieniążki z mojego bazarku, który byl dla Miki. Za przewóz Miki do DS zapłacił domek wiec te pieniążki przeleję na konto dla Zuzi tylko mi je podaj. Co prawda brak mi jeszcze jednej wpłaty ale zawsze to już coś . -
Oby:)
-
A może zrobić jej na olx ogłoszenie? Zawsze będzie jedno więcej ;)
-
A te ślipka? cudowne :D
-
Takie małe cudeńko i nie ma jeszcze domu. Ludzie są dziwni :/