-
Posts
43194 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Czyli potrzebowała czasu i miłości :) Fajnie,że się tak zmieniła :) Jeśli będzie potrzebna pomoc na olx to dajcie znać :)
-
A co słychać u Myszki? Nadal tak kłapie ząbkami?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wpadam zostawić choć Wam życzenia miłego dnia i czasu na załatwienie choć tych najważniejszych rzeczy! -
Chciałam bardzo podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego ,że Mikusia/Sara ma teraz swój domek. Fundacji ZEA Toli za całą pomoc dla Mikusi. Za datki jednorazowe, za wpłaty stałe. Za pomooc w ogłoszeniach no i oczywiście za trzymanie kciuków i przesyłanie ciepłych myśli :) Za opiekę tą codzienną nad Mikusią. Hani, u której Mika najpierw wylądowała i tam okazało się jakim dzikuskiem. Jestem bardzo wdzięczna Julicie za to, że potrafiła nauczyć sunię tego co teraz umie, nauczyła ją pokonywać jej lęki. Kochanej Eli, która prowadziła rachunki Miki : ) Podziękowania należą się też wszystkim zaglądającym, zostawiajacym cieple słowa przez ten długi czas :) Wszystkim Wam ogromnie DZIĘKUJĘ! :*
-
Myślę,że mogę już napisać ,że Mikusia ma dom :) Została Sarą. Mieszka z 3 dorosłymi osobami i nastolatką, żółwiem i królikiem. Została psiakiem pana. Z nim śpi, z nim też przeważnie chodzi na spacery. Pan mówi ,że najlepiej czuje się kiedy wszyscy są w domu. Mam obiecane zdjęcia i info co jakiś czas. Zostawiam Rodzinę w spokoju aby mogła spokojnie szykować się do świąt. Oczywiście uczuliłam Pana o strachu przed wystrzałami. Pan zna ten temat bo 3 poprzednie psiaki też się wystrzałów bały i Pan wie co robić. Po NR mała jest umówiona w ZG u rodzinnego weta. Tam Państwo ze wszystkimi swoimi psiakami chodzili na kontrole i leczyli w razie potrzeby.
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Jaaga za opiekę i troskę o Zuśkę. Biedna mała. Co to w niej za paskudztwo siedzi :/ -
Chyba wiedziała bo pisała ,że prawie 300km - liczyła pewnie w dwie strony. Elu jeśli komuś przejechanie około 150km w jedną stronę za psiakiem to za dużo to...to nie jest ten dom i tyle. Najlepiej dowieść pod dom z wszystkim i jeszcze - jak to kiedyś napisała Poker - dobre wino i kolacja w najlepszej restauracji ;):D Pytaj uxmal albo Jo37 może Dziewczyny pomogą :)