Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Czyli obie dziewczyny w ekspresowym tempie doczekały się swoich ludziów :D Wspaniale :DDDDD
  2. Czyli potrzebowała czasu i miłości :) Fajnie,że się tak zmieniła :) Jeśli będzie potrzebna pomoc na olx to dajcie znać :)
  3. A co słychać u Myszki? Nadal tak kłapie ząbkami?
  4. Kochani pieniążki 390.50zł, które zostały po Mikusi przejdą na Zulkę, która jest pod elik -Eli i moją opieką. Mała ma na koncie 22zł i do tego choruje.
  5. Wpadam zostawić choć Wam życzenia miłego dnia i czasu na załatwienie choć tych najważniejszych rzeczy!
  6. Gabuś w rozliczeniu widzę swój nick ale nie ma przy niej żadnej wpłaty. Zapomniałam wpłacić jednorazowo na Perełkę?
  7. Chciałam bardzo podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego ,że Mikusia/Sara ma teraz swój domek. Fundacji ZEA Toli za całą pomoc dla Mikusi. Za datki jednorazowe, za wpłaty stałe. Za pomooc w ogłoszeniach no i oczywiście za trzymanie kciuków i przesyłanie ciepłych myśli :) Za opiekę tą codzienną nad Mikusią. Hani, u której Mika najpierw wylądowała i tam okazało się jakim dzikuskiem. Jestem bardzo wdzięczna Julicie za to, że potrafiła nauczyć sunię tego co teraz umie, nauczyła ją pokonywać jej lęki. Kochanej Eli, która prowadziła rachunki Miki : ) Podziękowania należą się też wszystkim zaglądającym, zostawiajacym cieple słowa przez ten długi czas :) Wszystkim Wam ogromnie DZIĘKUJĘ! :*
  8. I ja przyłącze się do gratulacji :) Kolejnych, radosnych lat Wam życzę :)
  9. Myślę,że mogę już napisać ,że Mikusia ma dom :) Została Sarą. Mieszka z 3 dorosłymi osobami i nastolatką, żółwiem i królikiem. Została psiakiem pana. Z nim śpi, z nim też przeważnie chodzi na spacery. Pan mówi ,że najlepiej czuje się kiedy wszyscy są w domu. Mam obiecane zdjęcia i info co jakiś czas. Zostawiam Rodzinę w spokoju aby mogła spokojnie szykować się do świąt. Oczywiście uczuliłam Pana o strachu przed wystrzałami. Pan zna ten temat bo 3 poprzednie psiaki też się wystrzałów bały i Pan wie co robić. Po NR mała jest umówiona w ZG u rodzinnego weta. Tam Państwo ze wszystkimi swoimi psiakami chodzili na kontrole i leczyli w razie potrzeby.
  10. Pierwszy niby pan starszy ale jeśli jego córka podejmie się w razie W zabrać małą do siebie to bym nie rezygnowała z tego domku. Tym bardziej ,że pewnie psiaczki córki będą często widywać się z psiaczkiem pana. Drugi też fajnie brzmi. Wszystko zależy jak faktycznie wyjdzie z PA.
  11. Chyba wiedziała bo pisała ,że prawie 300km - liczyła pewnie w dwie strony. Elu jeśli komuś przejechanie około 150km w jedną stronę za psiakiem to za dużo to...to nie jest ten dom i tyle. Najlepiej dowieść pod dom z wszystkim i jeszcze - jak to kiedyś napisała Poker - dobre wino i kolacja w najlepszej restauracji ;):D Pytaj uxmal albo Jo37 może Dziewczyny pomogą :)
  12. Zapasy na zimę ;) I chyba to sprawia,że mała jest jeszcze u Was. Inna sprawa ,że odzewy z ogłoszeń wszędzie są kiepskie.
  13. Mała ma od wczoraj 133 wejść. Może Kraków przyniesie jej domek? Trzymam kciuki!
×
×
  • Create New...