Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Zaległe życzenia Szczęścia i zdrowia w NR zostawiam :)
  2. Szkoda je rozdzielać.Wierzę ,że znajdą wspólny domek :) Tym bardziej ,że są UROCZE :D Dogo zna takie przypadki ;)
  3. No to teraz trzymajmy kciuki za przyszły tydzień i aby zapoznanie psiaczków odbyło się prawidłowo i Kuci była dla Teosia miła no i Teo dla niej też :)
  4. Niestety i dla mnie poprzedni rok nie był łaskawy a i końcówka zostawia wiele do życzenia. Też NR zaczął mi się nieciekawie i mam nadzieję, że kolejne dni będą lepsze. Oby. może wśród tych dzwoniących znajdzie się TEN? Oby!
  5. Nie dziwię się ,że Pani się boi. Wczoraj wszystko wyglądało tak jakby drogowców zima znowu zaskoczyła . Jadąc rano z TZ do pracy na odcinku 30 km widzieliśmy tyle wypadków, że ja już zaczęłam się bać czy cało dojedziemy do celu. A tradycyjnie znaleźli się i tacy ,którym 30-35 km na godzinę było za mało i wyprzedzali jak debile.
  6. Wspaniale ,że Zuleczka staje się coraz śmielsza a lęki powoli znikają. Pewnie nie do końca uda się je wszystkie pokonać ale i tak mała w Waszej Rodzinie zrobiła duże postępy :D Oby tak dalej :) Najlepszego w Nowym Roku!
  7. Wspaniały widok! Jak widać miłość wiele potrafi :) Oby tak dalej!
  8. Serce się raduje na taki widok :) Wspaniale,że kolejna psinka ma wspaniały , kochający domek :)
  9. I tutaj zostawię moje zaległe życzenia :) Dużo zdrowia w NR :)
  10. Zaglądam do chłopaka. Całe szczęście ,że te wariacje z petardami są tylko raz do roku bo by nam się psiaki wykończyły :( Zaległe życzenia zostawiam :)
  11. Zdjęcia fajne :) Się Gwiazdorek napracował aż poległ na kanapie :D Zaległe życzenia zostawiam :)
  12. To prawda Elu. Tylko jak każdy człowiek by chciał aby właściwy domek jak najszybciej dał już miłość psiakowi. Taką do końca życia.
  13. I tego w NR życzę Tigruni! Pewnie tak jak Mika musi poczekać na TEN domek .I za to mocno trzymam kciuki:D
  14. Czekał dłużej ale jak czytam to WARTO było :) Wspaniale, że teraz i Pan domu jest jego przyjacielem :)
  15. Jeśli potrzeba jeszcze zrobić ogłoszenie na jakieś miasto to dajcie znać :) Spóźnione życzenia Szczęśliwego NR zostawiam :)
×
×
  • Create New...